Paulina Smaszcz

i

Autor: Instagram @paulina.smaszcz

SZOK!

Gwiazdy "M jak miłość" reagują na nagranie Smaszcz. Takiego wsparcia się nie spodziewała

2022-12-07 10:43

Paulina Smaszcz (49 l.) wystosowała do mediów oświadczenie, w którym poinformowała o przebiegu swoich zeznań na komendzie. Jej wersję miała potwierdzić również mama Macieja Kurzajewskiego (49 l.). Teraz gwiazda otrzymała wsparcie ze strony niektórych gwiazd. "Bardzo ci współczuję" - napisał Marcin Bosak (43 l.).

5 grudnia Paulina Smaszcz opublikowała w sieci nagranie, w którym zaapelowała do mediów, by nie powieli nieprawdy na jej temat. Przyznała chociażby, że z żoną starszego syna ma świetny kontakt, jednak to inna sprawa interesowała wszystkich znacznie bardziej. "Kobieta petarda" poinformowała, że złożyła zeznania ws. zgłoszenia Macieja Kurzajewskiego o naruszenie przez nią miru domowego. Co więcej, dała do zrozumienia, że mama dziennikarza potwierdziła jej wersję na temat rzekomego wtargnięcia na swoją posesję. I choć sam prezenter milczy, wszystko wskazuje na to, że sprawa szybko nie ucichnie. Zwłaszcza że z boku obserwują ją też inne gwiazdy. Głos zabrał już chociażby Marcin Bosak.

- To wyciąganie z kontekstu fragmentów zdań i tworzenie wokół nich krzywdzących historii jest okropne i niedopuszczalne. Podobnie jak powoływanie się na rzekomo istniejących "bliskich znajomych", którzy znają jakąś tajemnicę, która okazuje się fikcją stworzoną w celach sprzedażowych. A jednak jest to obecnie tak powszechne, a dla niektórych nawet oczywiste. Bardzo mi przykro, że tego doświadczasz. Bardzo Ci współczuję i wspieram w twojej odwadze mówienia o tym - napisał pod wpisem celebrytki.

Gwiazdy "M jak miłość" reagują na nagranie Pauliny Smaszcz. Takiego wsparcia się nie spodziewała

Publiczne okazanie wsparcia Paulinie Smaszcz przez znanego z serialu "M jak miłość" aktora może nieco zaskakiwać. W końcu Bosak gra na co dzień na planie serialu z Katarzyną Cichopek (40 l.), ale to nie wszystko! Jak podaje WP Kobieta, na wpis eksżony Macieja Kurzajewskiego miała zareagować również Małgorzata Kożuchowska (51 l.), lajkując jej emocjonalne nagranie. Swoje trzy grosze dorzucił natomiast na prośbę reporterki Jastrząb Post Karol Strasburger (75 l.).

– Wydaje mi się, że te niekończące się historie, kto kogo zostawił i kto z kim znowu jest, to, jak mogę komuś radzić, lepiej zostawić na boku, bo trochę tego za dużo i działa to przeciwko tym ludziom i przeciwko samej sprawie. Trzeba to samemu rozwiązać po cichu - stwierdził.

Myślicie, że Paulina i Maciej wezmą sobie jego radę do serca?

Sonda
Czy to dobrze, że Paulina Smaszcz zainterweniowała w sprawie psa?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany