Maciej Kurzajweski nasłał policje na swoją byłą żonę

i

Autor: Akpa/instagram Maciej Kurzajweski nasłał policje na swoją byłą żonę

Wojna Smaszcz i Kurzajewskiego nadal trwa!

Maciej Kurzajewski nasłał policję na byłą żonę!

2022-11-22 5:30

Maciej Kurzajewski (49 l.) i Katarzyna Cichopek (40 l.) choć są ze sobą bardzo szczęśliwi, wciąż nie mogą w pełni cieszyć się swoją miłością. Prezenter telewizyjny twierdzi, że w ich związku i w relacjach całej rodziny miesza Paulina Smaszcz (49 l.). Uważa, iż była żona nie daje spokoju nie tylko jemu i Kasi, lecz także jego schorowanej mamie. Dziennikarz uznał, że miarka się jednak przebrała. Złożył na Paulinę doniesienie na policji.

Była żona Macieja Kurzajewskiego nie odpuszcza, mimo że od rozwodu z jej powództwa minęły już trzy lata. Atakuje byłego, zarzucając mu kłamstwa i wyciągając różne sekrety rodzinne. Żywo reaguje na wszystkie wzmianki o miłości Kurzajewskiego do Cichopek. Paulina, która w sieci funkcjonuje już jako „kobieta petarda”, postanowiła uderzyć w inny czuły punkt Maćka, który uważa, że celowo złożyła niezapowiedzianą wizytę jego mamie. Pani Teresa (74 l.) mieszka w domu razem z Kurzajewskim, który dba o to, aby chora na cukrzycę seniorka miała odpowiednie warunki do życia i jego opiekę. Tydzień temu Smaszcz, wykorzystując moment, że jej były mąż prowadzi na żywo poranny program w TVP, odwiedziła byłą teściową i po tej wizycie poinformowała publicznie, że gwiazdor pozbył się z domu psa. To przelało czarę goryczy, tym bardziej że pies pojawił się u boku Maćka w śniadaniówce. Ten twierdzi, że po rozmowach z rodziną zgłosił sprawę na policję, uznając, że Paulina dopuściła się naruszenia miru domowego. Sprawą zajęli się funkcjonariusze z komisariatu w Wesołej pod Warszawą.

– Potwierdzam, to prawda. To jest tak bolesne dla całej mojej rodziny, że nie będę tego komentował. Proszę nas zrozumieć – powiedział nam Kurzajewski.

Smaszcz nie zgadza się z zarzutami!

Paulina Smaszcz ma zupełnie inny obraz tej sprawy oraz całej życiowej sytuacji z mężem, dziećmi i podziałem majątku. Zapowiada jednak, że do końca będzie walczyła o swoje dobre imię, o czym opowiedziałam nam w SPECJALNYM OŚWIADCZENIU >>>

– Nie byłam nigdy u jego mamy. Byłam po pierwsze w moim byłym domu, a obecnie Maćka domu. Z jego mamą bardzo miło rozmawiałam. To jest bardzo miła starsza pani. Na koniec pożyczyłyśmy sobie zdrowia i ucałowałyśmy się… To było bardzo miłe spotkanie – powiedziała „Super Expressowi” Paulina Smaszcz, zaskoczona naszymi informacjami. - Stanowczo zaprzeczam doniesieniom Macieja Kurzajewskiego, że nachodzę nasze byle miejsce zamieszkania i jego mamę oraz moją byłą teściową, które przebywa w domu mojego byłego męża. Z moją byłą teściową Teresą Kurzajewską pozostaję w pozytywnych relacjach. Na posesji domu Macieja Kurzajewskiego byłam tylko raz, na prośbę moich synów, by sprawdzić czy pies BONO po wydaniu go przez Macieja wrócił jednak do domu - podkreśla Smaszcz.

TYLKO U NAS: Zobacz całe oświadczenie Pauliny Smaszcz

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski o rodzinnych relacjach. Jak mama i synowie Maćka traktują Kasię?
Sonda
Co myślisz o ostatnich wypowiedziach Pauliny Smaszcz na temat Kurzajewskiego i Cichopek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają