Izabela Janachowska

i

Autor: AKPA / Krzemiński Jordan

Co tam się wyprawia?

Kolejne zmiany w Polsacie. Iza Janachowska ODCHODZI i... wraca do TVN?! [TYLKO U NAS]

2023-02-20 4:40

Tego nikt się nie spodziewał. Izabala Janachowska (37 l.) niecałe dwa lata temu zdecydowała się, by przejść z TVN do Polsatu. Tam dostała nowy program o ślubach i dołączyła do ekipy gospodarzy "Tańca z Gwiazdami". Ale z naszych informacji wynika, że w życiu zawodowym celebrytki znów wydarzy się prawdziwa rewolucja. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, Janachowska zniknie z anteny Polsatu, by... znów wrócić do TVN.

Izabela Janachowska dała się poznać jako tancerka w show "Taniec z Gwiazdami", gdy ten emitował jeszcze TVN. Później zrobiła świetną karierę telewizyjną jako prezenterka kobiecego kanału TVN. Iza poprowadziła kilka programów telewizyjnych o tematyce ślubnej - pomagała znaleźć suknie ślubne przyszłym pannom młodym, ich rodzinom, później też parom, a w innym show urządzała wesela zaledwie w parę dni. Widzowie pokochali ją za charyzmę, otwartość i poczucie humoru.

Po kilku latach prowadzenia swoich programów w TVN Style w połowie 2021 roku Iza zdecydowała się zmienić stację. Porzuciła TVN dla Polsatu, który dał jej nowy program "Pogotowie ślubne Izabeli Janachowskiej" i zaprosił gwiazdę do współprowadzenia show "Taniec z Gwiazdami", nieco degradując przy tym Paulinę Sykut. 

Ale kiedy rządy w Polsacie objął Edward Miszczak, gruchnęła wiadomość, że Iza Janachowska sama odchodzi ze stacji. Wszystko przez to, że dwa lata temu zniknęła z TVN, gdy on był tam dyrektorem. A uciekających od niego gwiazd Miszczak ponoć nie lubi. 

- Iza znika z anteny Polsatu i znów ma pracować dla TVN. Podobno nie przepadają za sobą z Miszczakiem. Widocznie on ma do niej żal - mówi nasz informator z Polsatu. - Iza ma wrócić do TVN - dodaje nasz rozmówca.

Nina Terentiew, która od stycznia zasiada w zarządzie stacji, myśli już o tym, kto zastąpi Izę Janachowską w roli prowadzącej "Taniec z Gwiazdami". Pod uwagę brane są zupełnie nowe twarze. 

To byłaby kolejna po zwolnieniu Kasi Skrzyneckiej i odejściu Piotra Gąsowskiego z show "Twoja twarz znajomo" rewolucja na antenie Polsatu.

Dobre zmiany?

Martyna Wojciechowska wyznała Marcinowi Mellerowi, że jest control freakiem i... wyrzucili ją z przedszkola!

Co jeszcze zdradziła? POSŁUCHAJ najnowszego odcinka podcastu MELLINA!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają