Miszczak, Janachowska, Terentiew, Pavlović

i

Autor: akpa Miszczak, Janachowska, Terentiew, Pavlović

Show zniknie z anteny?

Miszczak znowu pozbędzie się „Tańca z Gwiazdami”?! Pavlović i Janachowska komentują! Swoje dorzuciła Terentiew

2022-12-09 16:01

Przejście Edwarda Miszczaka niesie za sobą wiele zmian. Gwiazdy "Tańca z gwiazdami" zastanawiają się, czy nowy szef zdejmie ten popularny program z anteny. Tak właśnie zrobił lata temu, gdy był dyrektorem programowym w TVN.

Od nowego roku Polsat czeka istna rewolucja. To wtedy swoje rządy rozpoczyna Edward Miszczak. Gwiazdy zastanawiają się, czy nowy szef znajdzie ich zastępstwo i czy flagowe programy nie zostaną zdjęte z anteny. Pojawiły się już plotki, że powstać ma śniadaniówka, która będzie konkurencją dla "Dzień Dobry TVN". Co jednak stanie się z "Tańcem z gwiazdami"? Ten taneczny show pierwszy raz pojawił się na antenie TVN. Jednak po kilku latach, w 2011 roku, Miszczak zadecydował o zakończeniu emisji formatu. Trzy lata później "Taniec z gwiazdami" zagościł na antenie Polsatu. Teraz gdy będzie nim rządził Miszczak, ma szansę się utrzymać w ramówce stacji?

"Taniec z gwiazdami" zniknie z Polsatu?

Na to pytanie postanowiły odpowiedzieć gwiazdy programu. Prowadząca Iza Janachowska zdaje sobie sprawę, że coraz trudniej o gwiazdy do programu:

- Ciężko jest cokolwiek gdybać. Na pewno jest już jakiś pomysł i wszyscy na te pomysły czekamy z ogromną ciekawością. Ten program jest się coraz większym wyzwaniem, bo już było tyle edycji i tyle gwiazd, że o nie ciężko. Ale myślę, że znalazłby się jeszcze jakieś nazwiska, które mogłyby zelektryzować show-biznes. Teraz super jest to młode pokolenie, tych młodych youtuberów i wszystkich pięknych dziewczyn, które wyrosły na Instagramie. Myślę, że to byłoby ciekawe - powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Iwona Pavlović starała się odpowiedzieć bardzo dyplomatycznie. Ma jednak nadzieję, że Miszczak szybko nie zrezygnuje z show:

- Absolutnie nie mam pojęcia, co jest w sercu i głowie pana Edwarda. Jak poznałam pana Edwarda, który można powiedzieć mnie odkrył, to poznałam go jako człowieka bardzo mądrego i człowieka, który wie, co robi, ma tę głowę na karku, więc ja myślę, że chyba będzie kontynuował program, który jest dalej lubiany i oglądany. Zresztą on już w tym programie był, on wie z czym to się je. Myślę, że nie ma powodu, aby z tego programu zrezygnował.

A co na ten temat myśli sama Nina Terentiew, którą ma zastąpić Edward?

- Nie chce mi się wróżyć z fusów, bo nie umiem. W związku z tym przyjdzie Edward, powie, co chce, czego nie i będziemy wiedzieli – powiedziała dość ostrożnie Terentiew.

Sonda
Anna Cieślak (40 lat) i Edward Miszczak (66 lat). Różnica wieku to problem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany