Miszczak

i

Autor: akpa Miszczak

A to zaskoczenie!

Miszczak z Polsatem szykują konkurencję dla "Dzień Dobry TVN"! Powstanie nowa śniadaniówka?

2022-11-24 14:34

Edward Miszczak (67 l.) w czerwcu tego roku pożegnał się z TVN. To jednak nie oznaczało, że poszedł na emeryturę. Od stycznia oficjalnie zostanie wiceprezesem i dyrektorem programowym Polsatu. Ma też stworzyć nową śniadaniówkę. Będzie konkurencją dla DDTVN?

Edward Miszczak w czerwcu tego roku zaskoczył wszystkich i pożegnał się z TVN. To on przecież odpowiadał w stacji głównie za całą rozrywkę i nowe formaty. Nic zatem dziwnego, że wszyscy obawiali się prawdziwego trzęsienia ziemi. Szczególnie gwiazdy, które były ulubieńcami pana dyrektora. Miszczak nie zamierzał jednak iść na emeryturę, jak wielu podejrzewało. Przeszedł po prostu do konkurencji. Od stycznia 2023 roku Edward Miszczak obejmie w Polsacie stanowisko wiceprezesa zarządu i dyrektora programowego. Szykuje też dla widzów sporą niespodziankę. 

Polsat ruszy z nową śniadaniówką?

Jak podaje portal Wirtuaalnemedia.pl w Polsacie ma zagościć nowa śniadaniówka. Program miałby być emitowany wyłącznie w weekendy. Ponoć nad projektem programu śniadaniowego Polsatu pracować ma Luiza Zając, była producentka wykonawcza „Dzień dobry TVN”. Luiza Zając, pytana o to, czy przygotowuje program śniadaniowy dla Polsatu, odmówiła odpowiedzi na pytania portalu.

- Jeżeli wprowadzamy jakieś nowości programowe, to zawsze o tym informujemy. Czyli jeśli będziemy mieli do przekazania jakieś konkretne informacje na temat naszych nowości, to na pewno was o tym powiadomimy - mówi Wirtualnemedia.pl Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Polsatu.

Czy nowa śniadaniówka Polsatu będzie konkurencją dla "Dzień Dobry TVN"?

Sonda
Czy uważasz, że Anna Cieślak i Edward Miszczak pasują do siebie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE