Koniec parodii w "Szymon Majewski Show"

2010-04-21 10:15

Szymon Majewski (43 l.) ma problem. Jego program musi się zmienić. Z "Szymon Majewski Show" znikną bowiem "Rozmowy w tłoku", w których parodiowano polityków.

Po zakończeniu żałoby narodowej nie wszystkie stacje powróciły do swojej ramówki. Tak też stało się w TVN, gdzie nie pokazano w ostatni poniedziałek programu "Szymon Majewski Show". Powodem były oczywiście "Rozmowy w tłoku", w których często wyśmiewano się z polityków, także tych, którzy zginęli w katastrofie pod Smoleńskiem.

Zobacz koniecznie: Fryderyki 2010 rozdane (ZDJĘCIA)

- Z szacunku do tych, którzy odeszli, a także do ich rodzin, zrezygnujemy z polityków w "Rozmowach w tłoku" - powiedziała nam osoba związana z produkcją programu. - Na razie nie wiadomo, jak będzie wyglądała nowa formuła. Możliwe, że zupełnie zrezygnujemy z kabaretu w finale, ale decyzje jeszcze nie zapadły. Na pewno zakończenie show będzie wyglądało zupełnie inaczej - dodaje.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE