Kontrowersje wokół zaręczyn królewskiej córki. Jej wybranek utrzymuje, że jest wskrzeszonym faraonem

i

Autor: EASTNEWS

Co za historia!

Kontrowersje wokół zaręczyn królewskiej córki. Jej wybranek utrzymuje, że jest wskrzeszonym faraonem

2023-09-13 21:16

To historia prawie jak z bajki. Księżniczka i szaman właśnie podzielili się swoimi planami. Ślub odbędzie się 31 sierpnia 2024 r. w urokliwej wsi wsi Geiranger na zachodzie Norwegii. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że wybranek księżniczki Marty Ludwiki wierzy, że jest wcieleniem egipskiego faraona. Mimo że królewscy rodzice nie mają przeciwskazań, to sprawa budzi w kraju spore kontrowersje.

Księżniczka Marta Ludwika jest córką króla Norwegii Haralda V, oraz jego żony, Sonji Haraldsen. Obecnie zajmuje czwarte miejsce w linii sukcesji do norweskiego tronu. Przez 14 lat była żoną pisarza Ariego Behna, z którym ma trzy córki i z którym rozwiodła się w w 2017 r. Był to pierwszy rozwód w historii norweskich royalsów. Dwa lata po rozstaniu oficjalnym zakończeniu małżeństwa Ari Behn popełnił samobójstwo. Księżniczka pożegnała byłego męża bardzo osobistym wpisem.

Marta Ludwika zrezygnowała z tytułu

Związek z Durekiem Verrettem - amerykańskim szamanem i przewodnikiem duchowym o korzeniach norweskich, indyjskich i haitańskich od początku budził w Norwegii kontrowersje. W trzy miesiące po jego ogłoszeniu, w wyniku krytyki ze strony opinii publicznej Marta Ludwika zrezygnowała z tytułu na czas rozwijania swojej kariery zawodowej. Od tamtej pory podróżuje wraz z ukochanym i przeprowadza seanse spirytystyczne.

Kontrowersyjne teorie ukochanego księżniczki

Mieszane uczucia budzą również teorie wygłaszane przez wybranka księżniczki. Poza tym, że uważa się za wskrzeszenie faraona, twierdzi on również że zmartwychwstał w wieku 27 lat oraz że przewidział ataki na World Trade Center. Ciekawe teorie zawarł w swojej książce: uważa on, że dzieci chorują na raka, bo tego chcą, chemię podaje się tylko dla zarobku, a przypadkowy seks przyciąga duchy, które oczyszczają pochwę.

Księżna Yorku w Dąbrowie Górniczej odwiedziła ukraińskie dzieci