Koronawirus sparaliżował "Taniec z gwiazdami". Wielkie gwiazdy ZAKAŻONE? Nowe fakty

2020-10-09 16:13
Taniec z gwiazdami - Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska
Autor: WBF / Polsat / Taniec z Gwiazdami

Nerwowo było podczas dzisiejszych prób do wieczornego odcinka „Tańca z gwiazdami”. Na parkiecie nie pojawią się dwie znane pary. Zaczęto szeptać o koronawirusie. Jaka jest prawda? Polsat długo milczał. Ale jak dowiedział się „Super Express”, w studiu nagraniowym nie było Jana Klimenta (46 l.) i jego żony Lenki (31 l.) oraz Bogdana Kalusa (55 l.).

Od piątkowego poranka trwały próby do wieczornego odcinka „Tańca z gwiazdami”. W studiu jednak było spore poruszenie. Jak dowiedział się „Super Express”, Klimentowie oraz gwiazdor „Rancza” nie pojawili się na parkiecie z pozostałymi uczestnikami tanecznego show.

Bogdan tańczący z Lenką nie wystąpią. Janek też. Są na kwarantannie - mówił nasz informator. – Czują się dobrze.

Długo nie było wiadomo, co zrobić z tańczącą dotąd z Klimentem piosenkarką Anną Karwan (35 l.). Musiała też być mocno zdenerwowana, bo odwołała swój niedzielny koncert, który miał się odbyć w Warszawie. Na jej oficjalnym profilu na Facebooku pojawiła się informacja o przeniesieniu występu na przyszły rok.

Zobacz: Taniec z Gwiazdami: Ania Karwan PŁACZE na wizji. Wszystko przez TRAUMĘ [RELACJA NA ŻYWO]

Na szczęście Ania nie musi być poddana izolacji i postanowiono, że mimo braku Klimenta, wystąpi w show. Znaleziono jej zastępstwo – Kamila Kuroczkę (28 l).

Dzisiaj po południu do zapytań „Super Expressu” odniósł się Polsat.

Ważny komunikat. W dzisiejszym odcinku niestety nie zobaczymy wszystkich par. Zabraknie m.in. Bogdana Kalusa i Lenki Klimentovej, którzy są na kwarantannie – poinformowali w oficjalnym komunikacie. – Jan Kliment również musiał się poddać kwarantannie – dodali w kolejnym poście. Wszyscy pozostali uczestnicy oraz ekipa przeszli testy, które dały wynik negatywny, czyli nie wykazały zakażenia. Niestety, dzisiejszy odcinek odbędzie się bez udziału publiczności.

Bogdan Kalus: Miałem zawał, ale tańczę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE