Taniec z Gwiazdami: Sylwia i Mikołaj ROZSTALI SIĘ. Wciąż tańczą w show [RELACJA NA ŻYWO]

i

Autor: AKPA Taniec z Gwiazdami: Sylwia i Mikołaj ROZSTALI SIĘ. Wciąż tańczą w show [RELACJA NA ŻYWO]

Taniec z Gwiazdami: Ania Karwan PŁACZE na wizji. Wszystko przez TRAUMĘ [RELACJA NA ŻYWO]

2020-10-02 21:59

Przed nami kolejny odcinek programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Tym razem oprócz gwiazd i profesjonalnych tancerzy na parkiecie pojawią się... bliscy uczestników show! Julia Wieniawa zatańczy z mentorką z dziecięcych lat. Z kim wystąpi reszta gwiazdorskiej obsady? Śledź naszą relację na żywo!

To będzie naprawdę wyjątkowy odcinek! Gwiazdy zaprezentują się w aż dwóch tańcach! Oprócz występu z profesjonalnym tancerzem zaproszą do tańca swoich bliskich. Może to być mama, tata, siostra czy brat. Julia Wieniawa zatańczy z babcią. Krótkie wideo z próby pokazała ostatnio na swoim profilu instagramowym. Jednak o tym, jak pójdzie tej energetycznej parze dowiemy się podczas najnowszego odcinka "Tańca z Gwiazdami". 

Lista par, które pozostały w programie:

  • Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska
  • Bogdan Kalus i Lenka Klimentova
  • Ania Karwan i Jan Kliment
  • Sylwia Lipka i Rafał Maserak
  • Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino
  • Edyta Zając i Michał Bartkiewicz

Śledź naszą relację na żywo, znajdziesz ją niżej. Zaczynamy już o 20:05! 

Sprawdź jak było tydzień temu: "Taniec z gwiazdami": Wieczór WPADEK. Tylko WIENIAWA doceniona jak nigdy! [RELACJA NA ŻYWO]

22:00

Z programu odpadają Mikołaj i Sylwia.

21:33

Bogdan Kalus z wielkim wzruszeniem zadedykował swój taniec 25-letniemu synowi, z którego jest ogromnie dumny. Oceny jury: 20.

21:27

Pora na Edytę Zając, która swój taniec zadedykowała babci. Malitowski pochwalił gwiazdę za ogromny postęp. Oceny jury: 26.

21:20

Julia Wieniawa dedykuje pasodoble kobiecie, która jest silna i niezależna - babci Bogusi. Oceny jury: 29.

21:13

Teraz pora na Anię Karwan, która chce podziękować swoim tańcem tacie, którego nie ma już przy niej. Ojciec i córka mieli trudne relacje. Wychowywała się bez niego, dlatego w materiale promocyjnym wzruszyła się do łez i nie mogła się uspokoić. Na koniec Ania Karwan wciąż płacze. Podziękowała produkcji, która przygotowała w krótkim czasie wizualizację jej życia w prezentacji tańca i choreografii: - W życiu przychodzi taki czas żeby powiedzieć "wybaczam". Bądźmy miłością - mówiła piosenkarka. Jury doceniło starania i całe show. Oceny jury: 28.

21:07

Mikołaj dedykuje swój taniec tacie, który bardzo mu imponuje. Jest jego wzorem i autorytetem. Wraz z Sylwią tańczą fokstrota. Oceny jurorów: 22. Para mówi o swim rozstaniu. Uważają, że koniec związku nie oznacza złych relacji i końca uczuć. Od razu widać, że między Sylwią i Mikołajem wrze i kipi. Ich związek ma szansę na przetrwanie?

21:00

Na pierwszy ogień Sylwia Lipka i Rafał Maserak. Zatańczą walca angielskiego z dedykacją dla mamy Lipki. Oceny jurorów: 26.

20:55

Jury przyznaje dodatkowe punkty. Andrzej Grabowski przyznał go Bogdanowi Kalusowi i Pani Kasi. Iwona Pavlovic miała problem z wyborem faworyta, ale jej serce było za Julią Wieniawą i Panią Teresą. Michał Malitowski nagrodził Annę Karwan i Oliwię. Wymienione pary otrzymują po jednym dodatkowym punkcie. Już za moment tańce dedykowane - gwiazdy wystąpią z tancerzami w niepowtarzalnych choreografiach.

20:51

Edyta Zając wystąpi z bratem. Mężczyzna wyznał, że w młodości modelka była małym łobuzem.

20:46

Bogdan Kalus zatańczy z żoną Kasią. - To było bardzo wzruszające i stresujące, ponieważ oglądają mnie wszyscy moi uczniowie - wyznała żona aktora. Publiczność i jurorzy pokochali taniec małżeństwa z wieloletnim stażem.

20:40

Julia Wieniawa zatańczy z życiową mentorką, panią Teresą. Jest to jej nauczycielka gimnastyki artystycznej. Pani Teresa obiecała, że w tańcu na pewno doda coś od siebie! Efekty ich pracy możecie zobaczyć na wideo. Jurorzy zastanawiają się, komu poszło lepiej! W międzyczasie okazuje się, że Wieniawa od najmłodszych lat była bardzo pracowita i na zajęciach z panią Teresą radziła sobie świetnie.

20:35 

Ania Karwan wystąpi z córką Oliwią. Będzie to dla dziewczynki bardzo ważny występ. Pierwszy raz w życiu zaprezentuje się przed tak wielką publicznością. Oliwia bardzo zmęczyła się tańcem, co docenili jurorzy! Michał Grabowski wychwala dziewczynkę, zapytał też o jej talent wokalny. Okazuje się, że Oliwia ma predyspozycje żeby pójść w ślady mamy.

20:30

Iwona Pavlovic i Michał Malitowski komplementują panów. Jędruszczak przyznał, że teraz już lepiej radzi sobie w relacjach i kontaktach z bratem.

20:25

Już za chwilę występ kolejnej pary. Mikołaj Jędruszczak zatańczy w duecie... z facetem! Będzie to jego brat Marcel. Panowie mieli trudne relacje, ale teraz wszystko idzie w dobrą stronę.

20:16

Sylwia i Mikołaj opowiadają o swoim rozstaniu. Para wciąż występuje razem w programie. On twierdzi, że wciąż ją kocha, ona nie chce go widzieć. - To rozstanie tylko pokazało, jak ogromnym uczuciem go darzę - wyznała Sylwia. O co chodzi? Może w tańcu dowiemy się, czy ich uczucie wciąż płonie.

20:10

Sylwia Lipka zatańczy ze starszym o 6 lat bratem Danielem. 

20:05 

Rozpoczyna się "Taniec z Gwiazdami". Na parkiecie pojawiają się pierwsze pary.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE