Kossakowski znowu zakochany?! Nowa partnerka pomoże mu realizować nowy projekt

2022-05-09 20:56

Przemek Kossakowski (51 l.) miesiąc temu poinformował, że znika z mediów. Teraz okazuje się, że to nie jedyne zmiany w jego życiu. Były mąż Martyny Wojciechowskiej (48 l.) podobno znalazł nową ukochaną i to z nią będzie realizował swój wymarzony projekt.

Kossakowski znowu zakochany! Nowa partnerka pomoże mu realizować nowy projekt

i

Autor: akpa Kossakowski znowu zakochany! Nowa partnerka pomoże mu realizować nowy projekt

Do dziś nie wiadomo co się stało w małżeństwie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Zaledwie trzy miesiące po ślubie, prowadzący "Down the road" obwieścił swojej żonie, że odchodzi. Dziennikarka długo nie mogła uwierzyć, że jej małżeństwo tak szybko się zakończyło. Co kierowało podróżnikiem, że podjął taką decyzję, nie wie nikt. Jednak sam zainteresowany postanowił zmienić swoje życie. Miesiąc temu ogłosił, że odchodzi z telewizji. Ujawnił, że kupił w ogromny dom, w którym zamierza prowadzić "bezpieczny dom dla osób z niepełnosprawnością intelektualną".

Jak się okazuje, to jedyne zmiany w jego życiu. Tygodnik "Dobry tydzień" dotarł do informacji, że serce Przemka jest już ponownie zajęte. Tajemniczą wybrankę ponoć poznał na planie swojego programu "Down the Road". Nowa ukochana Kossakowskiego podobno również niedawno zakończyła swoje małżeństwo.

"Rozwód Kossakowskiego... zbiegł się z rozpadem jej małżeństwa. Mąż kobiety niedawno na Facebooku zmienił status na 'wolny', a ona nie podpisuje się już dwuczłonowym nazwiskiem, wróciła do panieńskiego", informuje "Dobry Tydzień".

Okazuje się, że nowa partnerka Przemka jest terapeutką i będzie mu pomagać w prowadzeniu ośrodka.

"To wspaniała i mądra kobieta. Lubi traperskie życie, wypady nad Bug, a podopieczni, dla których organizuje zajęcia przez sztukę, ją kochają", ujawnił informator "Dobrego Tygodnia".

Sonda
Lubisz "Down the road"?
Przemek Kossakowski POGRĄŻONY przez kobietę. Ciężko się z tego wytłumaczyć, totalna KLĘSKA
Nasi Partnerzy polecają