Koszmar Roberta Janowskiego powrócił

i

Autor: AKPA/Piętka

Włos jeży się na głowie!

Koszmar Roberta Janowskiego trwa od 12 lat. Psychofanka najpierw groziła, że zabije jego żonę, a teraz to!

2022-08-26 17:00

Robert Janowski (61 l.) to jedna z najpopularniejszych twarzy polskiej telewizji Niestety, mężczyzna przypłacił swoją sławę problemami. Od 12 lat jego życie uprzykrza psychofanka. Kobieta zasypuje go wiadomościami, listami i telefonami. Groziła nawet jego żonie, że ją zabije! Nie pomogło więzienie i szpital psychiatryczny. Stalkerka znów nęka państwa Janowskich...

Robert Janowski to piosenkarz, kompozytor, aktor oraz prezenter telewizyjny i radiowy. Mężczyzna przez ponad dwie dekady lat prowadził teleturniej "Jaka to melodia?". Z programem rozstał się w 2018 roku. W 2021 nawiązał współpracę z Polsatem i zastąpił Michała Wiśniewskiego w jednym odcinku 16. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W 17. edycji, której premiera odbędzie się na początku września 2022 roku, Janowski będzie jednym z jurorów!

Wielki powrót Roberta Janowskiego do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Prywatnie Janowski jest mężem Moniki Głodek. Patra tworzy szczęśliwe małżeństwo. Niestety, ich życie od 12 lat uprzykrza psychofanka prezentera. Kobieta wysyłała Janowskiemu bieliznę, stała pod jego domem oraz dręczyła telefonami. Jakby tego było mało, wysyłała do jego żony SMS-y z pogróżkami. Pisała w nich, że ją zabije, zlikwiduje lub oleje kwasem. Nie szczędziła przy tym obelg. Janowscy postanowili zgłosić tę sprawę na policję i kobieta spędziła pół roku za kratami. Następnie została skierowana na leczenie psychiatryczne, które trwało kolejne kilka miesięcy. Po opuszczeniu szpitala, udało jej się namierzyć, gdzie mieszkają. Jego żona potwierdziła te doniesienia w rozmowie z Dzień dobry TVN z listopada 2021 roku.

Niestety to wszystko prawda. Jesteśmy tym zmęczeni, ale co mamy zrobić? Wypuścili ją z więzienia po pół roku. Później była przez kilka miesięcy w szpitalu psychiatrycznym. A teraz nas znalazła. Nie wiem, jak to zrobiła. Nikt nie wie, gdzie mieszkamy.

Kobieta otrzymała zakaz zbliżania się do Janowskich, jednak i to nie pomogło, bo nadal przychodziła pod ich dom. Teraz koszmar powrócił i psychofanka znów jest widywana w pobliżu posesji małżeństwa. Podobno ostatnio namalowała na ich furtce czerwone serce. Janowscy po raz kolejny zgłosili tę sprawę na policję.

To stara historia, związana z nękającą nas stalkerką. Zgłosiliśmy sprawę policji, akta trafiły już do prokuratury - powiedziała Monika Janowska tygodnikowi "Na żywo".

Gazeta donosi, że Janowscy nie czują się bezpiecznie i chcieliby w końcu móc zapomnieć o tej sprawie. Mimo to, starają się myśleć pozytywnie i funkcjonować względnie normalnie.

Sonda
Znasz osobę, która była ofiarą stalkera?
Nasi Partnerzy polecają