Kozidrak po aferze mogła liczyć na córkę. Teraz wyznała to. Jej słowa wyciskają łzy!

2021-12-07 16:20
Beata Kozidrak i jej córka Katarzyna Pietras
Autor: AKPA Beata Kozidrak i jej córka Katarzyna Pietras

Beata Kozidrak (61 l.) ma dwie córki z małżeństwa z Andrzejem Pietrasem (67 l.). Katarzyna poszła w ślady mamy i związała swoją przyszłość z muzyką. Stała się również częścią zespołu Bajm i wspierała mamę na każdym koncercie w chórkach. Katarzyna Pietras skończyła 40 lat. Z tej okazji Beata Kozidrak wyznała jej coś przepięknego! Liderka Bajmu pokazała również zdjęcie swojej córki z dzieciństwa. Zobaczcie to!

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras mają dwie córki. Katarzyna 7 grudnia skończyła 40 lat, a jej siostra Agata ma 28 lat. Młodsza córka Kozidrak zajmuje się modą i ma własną firmę odzieżową. Za to Katarzyna od najmłodszych lat była związana z muzyką. W rozmowie z "Faktem" przyznała, że rozłąka z rodzicami była dla niej bardzo trudna. Więc, gdy Beata i Andrzej wyjeżdżali z Bajmem w trasę koncertową, czasami zabierali córkę ze sobą. Katarzyna Pietras debiutowała w 2003 roku, gdy wraz z mamą nagrała utwór do filmu "Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem". Występowała również w show "Gwiazdy tańczą na lodzie". Śpiewała w zespołach Kashmir i Cates Like Candy. Niestety nie odniosła z nimi sukcesu. Cały czas towarzyszyła mamie, śpiewając w chórkach u Bajmu i u Kozidrak na jej solowych koncertach. Stoi za swoją mamą murem. Wspierała ją w trakcie rozwodu i po pijackiej aferze. Kozidrak napisała w swojej autobiografii pt. "Beata. Gorąca krew", jak bardzo obie córki pomogły jej przetrwać dramatyczne chwile.  

Pierwszy występ Beaty Kozidrak po pijackim rajdzie

Galeria niżej: zobaczcie zdjęcia matki i córki. Beata Kozidrak i Katarzyna Pietras

Beata Kozidrak po aferze stała się mniej aktywna w mediach społecznościowych. Jednak urodziny córki skłoniły ją do wzruszającego wpisu. Piosenkarka pokazała, jak Katarzyna Pietras wyglądała w dzieciństwie. Wyznała córce coś ważnego:

Moja najdroższa Kasiu. Kiedy przyszłaś na świat, Fani pytali mnie, dlaczego jeszcze nie napisałam dla Ciebie piosenki… A ja bylam w szoku, bo poczułam w sobie uczucie, którego nigdy wcześniej nie znałam. Bezwarunkowa miłość do Ciebie pozwoliła mi spojrzeć na wszystko wrażliwym sercem. To Dla Ciebie napisałam "Dwa serca dwa smutki" - jedną z najpiękniejszych i wzruszających piosenek. Wszystkiego Najlepszego w dniu urodzin. Kocham Cię!! 

Sonda
Poszlibyście na koncert Kozidrak wiedząc, że prowadziła po pijaku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE