Krzysztof Krawczyk wojna o jego fortunę

i

Autor: East News Krzysztof Krawczyk wojna o jego fortunę

Wojna o spadek

Syn Krawczyka miał atak padaczki przed procesem! Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia juniora

Batalia o majątek wielkiego artysty rozpoczęta. W tym tygodniu rozpoczął się proces dotyczący spadku po Krzysztofie Krawczyku (†74 l.). Jego syn Krzysztof junior (49 l.), powołując się na pierwszy testament, chce odzyskać należną mu część. Wdowa po piosenkarzu Ewa Krawczyk (69 l.), jedyna spadkobierczyni drugiego testamentu, godzi się jedynie na zachowek. Wokół sprawy jest wiele emocji. Aż tak wielkich, że syn artysty miał przed pierwszą rozprawą atak padaczki - znamy szczegóły.

Niedługo przed rozprawą junior miał silny atak epilepsji, był wtedy sam w domu. Upadł na podłogę i mocno się poturbował. Ma stłuczone żebra, siniaki i rany. Doszedł do siebie, ale zaraz po tym udał się do domu swojego przyjaciela, piosenkarza Krzysztofa Cwynara (80 l.) i o wszystkim opowiedział. Piosenkarz od razu wysłał go do neurologa, który czuwa nad nim do dziś.

– Widziałem te jego potłuczenia, słyszałem, jak mówił o ataku. To może być wynik stresu – mówi nam menedżer Cwynara, Zbigniew Rabiński. – Ten chłopak wciąż nie ma spokoju, bo martwi się o swoją przyszłość po śmierci taty. Już widzi, że walka o spadek potrwa latami i nie wiadomo, jak się zakończy, tymczasem on nie ma nawet własnego dachu nad głową – dodaje.

Jak doszło do choroby Krawczyka juniora?

Młody Krawczyka zdążył już się przyzwyczaić do padaczki, której nabawił się w 1988 roku po straszliwym wypadku samochodowym pod Bydgoszczą. Artysta na moment zasnął za kółkiem i uderzył swoim fiatem w drzewo. Krzysztof Igor wypadł wtedy z auta, w którym siedział z przodu. Miał stłuczony pień mózgu i zapadł w śpiączkę. Lekarze ratowali go razem z ojcem. Udało się, ale tylko Krawczyk senior wrócił do pełnej sprawności, Igor stał się inwalidą. Potem jego ojciec zajął się jego wychowaniem.

Mimo choroby junior zrobił maturę, studiował, imał się też różnych zajęć i nawet próbował układać sobie życie. Niestety, na razie bez powodzenia.

Pół roku temu ZUS przyznał mu rentę po ojcu. Jak się okazało, pierwsza wystąpiła o nią Ewa Krawczyk. Dostała pełną pulę, z której połowę musiała potem zwracać, bo urzędnicy nie mieli pojęcia, że wdowa ma jeszcze niepełnosprawnego pasierba.

QUIZ. Krzysztof Krawczyk i jego piosenki. To możliwe, że znasz wszystkie?

Pytanie 1 z 10
Którą z poniższych piosenek śpiewał K. Krawczyk razem z zespołem Trubadurzy, którego był współzałożycielem
Wojna o spadek po Krzysztofie Krawczyku. Trwa proces
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają