Meghan Markle

i

Autor: Shutterstock Meghan Markle

Rodzina królewska

Król Karol III podjął decyzję. Chodzi o dzieci Meghan Markle i księcia Harry'ego

2023-03-10 4:10

Ta decyzja króla Karola III na pewno zaskoczy wielu brytyjskich poddanych! Według "Mirror" nowy monarcha doszedł do porozumienia z Meghan Markle i księciem Harrym w pewnej ważnej kwestii. Chodzi o dzieci książęcej pary, Archiego i małą Lilibet.

Wielki triumf Meghan Markle i księcia Harry'ego. Król Karol III zgodził się, by ich dzieci Archie i Lilibet nosiły tytuły książęce

Meghan Markle i książę Harry powiesili na brytyjskiej rodzinie królewskiej niemało psów, ale tak naprawdę wciąż chcą być z nią kojarzeni. Używają nadal książęcych tytułów i podobno bardzo zabiegali o to, by również ich dzieci jako wnuki króla Karola III mogły tytułować się księciem i księżniczką. Z tego powodu w brytyjskiej rodzinie królewskiej nastroje były jeszcze bardziej napięte. Podobno nowy monarcha wahał się i wcale nie było dla niego oczywiste, że Archie i Lilibet powinni mieć książęce tytuły. Świadczyło o tym chociażby to, że na oficjalnej stronie Pałacu Buckingham dzieci Meghan Markle i księcia Harry'ego długo nie były "księciem" i "księżniczką". Ale podobno sprawa została już rozstrzygnięta... na korzyść Meghan i Harry'ego!

Król poszedł na rękę uciekinierom z rodziny królewskiej. Lilibet już teraz tytułowana jest księżniczką

Jak informuje "Mirror", wszystko rozstrzygnęło się jeszcze jesienią, tuż po pogrzebie królowej Elżbiety II. Podobno między królem Karolem III a księciem Harrym doszło do pewnych "prywatnych rozmów", podczas których król wyraził zgodę na używanie wobec Archiego i Lilibet tytułów książęcych. Lilibet jest już określana jako księżniczka w dokumentach dotyczących jej chrztu. Podobno formy te nie będą używane na codzień, a jedynie w bardziej formalnych sytuacjach.

Sonda
Czy lubisz Meghan Markle i księcia Harry'ego?

QUIZ. Księżna Kate czy księżna Meghan? 10 pytań tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Książę zakochał się w niej, gdy zobaczył ją na wybiegu w prześwitującej sukience. Kate czy Meghan?
Co napisał Książę Harry?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany