Krysia z "Lokatorów" wróciła na salony. Jak wygląda dziś Agnieszka Michalska? [GALERIA]

2019-03-20 11:37
Tak wygląda dziś Agnieszka Michalska, czyli Krysia z Lokatorów
Autor: Mirecki/AKPA Tak wygląda dziś Agnieszka Michalska, czyli Krysia z "Lokatorów"

Pamiętacie Krysię z "Lokatorów"? Agnieszka Michalska (48 l.) kilka lat temu była jedną z największych gwiazd TVP, a przygody jej bohaterki regularnie śledziły miliony fanów. Niedawno aktorka wróciła na salony. Serialowa Krysia pojawiła się na jednej ze stołecznych premier. Zobaczcie, jak dziś wygląda!

Agnieszka Michalska zdobyła popularność, wcielając się w rolę sympatycznej panny Krysi Drewnowskiej w "Lokatorach". W produkcji występowała u boku Michała Lesienia i Olgi Borys. Aktorka jakiś czas temu postanowiła znacznie ograniczyć swoją obecność medialną, a na ekranie pojawiała się wyłącznie w rolach epizodycznych. Wystąpiła m.in. w: "Podejrzani zakochani", "Mała matura 1947", "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy" czy "Ostatnia rodzina". Teraz serialowa Krysia znów o sobie przypomniała. Michalska pojawiła się na premierze filmu filmu "Ciemno, prawie noc". Na czerwonym dywanie Agnieszka wystąpiła się w czarno-białym komplecie z falbanami oraz odkrytymi plecami, który uzupełniła srebrnymi sandałami i małą torebką. Gwiazda zdecydowała się na lekki makijaż oraz rozpuszczone włosy.

Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE