Krystian Wieczorek z żoną. Coś dziwnego dzieje się z jej biustem!

2022-05-03 19:52
Krystian Wieczorek i jego żona Maria Szafirska-Wieczorek
Autor: Instagram Krystian Wieczorek i jego żona Maria Szafirska-Wieczorek

Gwiazdor "M jak miłość" razem z żoną Marią byli w modnej restauracji w Nałęczowie. Krystian Wieczorek (47 l.) oznaczył lokal i wrzucił zdjęcie na swój profil na Instagramie. Ukochana aktora, która znana jest pod panieńskim nazwiskiem Szafirska, pozowała do zdjęcia w stroju z głębokim dekoltem.

Maria Wieczorek także jest aktorką, niedawno grała w serialu "Za marzenia". Swojego męża poznała na planie "M jak miłość". Para wychowuje 4-letnią córkę Anielę. Krystian Wieczorek bardzo często wrzuca do sieci zdjęcia z ukochaną. Najnowsza fotografia wzbudziła zachwyt fanów. Maria pozuje w kreacji z bardzo głębokim dekoltem. Biust jednak jest... zamazany. Z pewnością to efekt filtra z telefonu komórkowego.

- W mieście pochodzenia mego są największe kamieniołomy granitu w Europie. Nic dziwnego, że kamienie wszelakie mnie przyciągają. Więc zaciągnąłem małżonkę na ściankę z prawdziwego zdarzenia - napisał Krystian Wieczorek w opisie zdjęcia.

M jak miłość. Krystian Wieczorek pierwszy raz pokazał córkę! Anielka wygląda zupełnie jak jego żona Maria Szafirska - ZDJĘCIA

M jak miłość. Argasiński przeżyje zawał serca i poczeka na jeden błąd Łukasza. Nigdy nie odpuści Patrycji!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE