Krzysztof Cugowski, Piotr Cugowski

i

Autor: AKPA / Krzemiński Jordan

"Odbyło się to dyskretnie"

Krzysztof Cugowski potwierdził rozwód syna! Co mówi o przyszłej synowej?

2023-01-26 7:30

Krzysztof Cugowski (73 l.) został poproszony o skomentowanie zmian w życiu prywatnym syna. Plotki okazały się prawdziwe, Piotr Cugowski (44 l.) jest rozwodnikiem i układa sobie życie u boku nowej narzeczonej. "Odbyło się to dyskretnie i najlepszym przykładem jest to, że to wyciekło dopiero teraz" - mówi artysta.

Piotr Cugowski to znany wokalista, którego widzowie mogą aktualnie oglądać w roli trenera show "The Voice Senior". I choć o jego życiu prywatnym nie wiadomo zbyt wiele, w środę na jaw wyszło, że rozwiódł się z żoną. O wszystkim poinformował Pudelek, powołując się na osobę z otoczenia muzyka. Sam zainteresowany niczego nie komentuje, podobnie jak jego była żona Eliza. Wyręczył ich Krzysztof Cugowski.

Krzysztof Cugowski potwierdził rozwód syna! Wiadomo, czy poznał przyszłą synową

Krzysztof Cugowski udzielił komentarza "Faktowi", potwierdzając, że małżeństwo jego syna przeszło do historii. Pochwalił Piotra, że rozwód sfinalizował z byłą żoną w taki sposób, że informacje nie wyciekły do mediów.

- Bez zbędnego rozgłosu on się rozwiódł już z półtora roku temu.Jak się nie chce czegoś rozgłaszać, to nikt nic nie wie. Odbyło się to dyskretnie i najlepszym przykładem jest to, że to wyciekło dopiero po półtora roku. I on sam to odkrył, że ma nową panią. Jak się chce być dyskretnym, to można - czytamy.

Były wokalista Budki Suflera przyznał ponadto, że poznał nową wybrankę serca syna, uznając to za coś oczywistego, skoro było tak wiele okazji do wspólnych spotkań.

Co więcej, media podają, że muzyk miał oświadczyć się partnerce. Myślicie, że Piotr i Karolina już snują ślubne plany?

Sonda
Przyjaźń po rozwodzie. To możliwe?
Agnieszka Byrska-Zaczyk i Zdzisław Zaczyk: Chcemy żyć i umrzeć w Skolimowie

Posłuchaj rozmowy o męskości, kobietach i o tym, kiedy facet staje się długodystansowcem.

Gościem podcastu Marcina Mellera jest pisarz Zygmunt Miłoszewski.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają