Piotr Cugowski w tajemnicy ROZSTAŁ SIĘ z matką swojego dziecka! Ale to dopiero początek sensacyjnych wieści!

2023-01-25 20:10

Piotr Cugowski (43 l.) goszcząc niedawno w studio "Jaka to melodia" pozdrowił na wizji swoją narzeczoną. Jak ustalili dziennikarze Pudelka - wcale nie doszło do żadnego przejęzyczenia. Juror "The Voice Senior" w tajemnicy rozsta k się ze swoją żoną Elizą. Co ciekawe, Cugowski jest już w kolejnym związku. Portal poinformował, kim jest nowa narzeczona Piotra. Ciekawostką jest fakt, że już wcześniej znała się z Elizą.

Piotr Cugowski w tajemnicy ROZWIÓDŁ SIĘ z matką swojego dziecka. Ale to nie wszystko

i

Autor: AKPA Piotr Cugowski w tajemnicy ROZWIÓDŁ SIĘ z matką swojego dziecka. Ale to nie wszystko

Piotr Cugowski i Eliza Tokarczyk wzięli ślub w październiku 2008 roku, a parą byli już od 2000 roku. W 2011 roku na świecie pojawił się ich syn, który również ma na imię Piotr. Przez lata małżeństwo uchodziło za jedną z najbardziej zgranych par. W dniu swoich 40. urodzin artysta gościł w programie "Dzień dobry TVN". Żona i syn zrobili mu wtedy niespodziankę i pojawili się w studio z balonami i tortem.

Ostatnio Cugowski gościł w programie "Jaka to melodia", w którym pozdrowił swoją "narzeczoną". Wielu uznało to za zwykłe przejęzyczenie, ale kolejne słowa muzyka zwróciły uwagę dziennikarzy. Piotr wyznał w "Pytaniu na śniadanie", że w programie "The Voice Senior" w studio towarzyszyły mu dwie ukochane kobiety. Mówił o swojej narzeczonej, która ma na imię Karolina. Jak dowiedzieliśmy się z jego słów, wybranka muzyka jest z zawodu lekarzem.

- Mogę tylko zdradzić, że była mama i moja narzeczona. Karolina jest zawodowo kompletnie z innej strony. Ja się zajmuję rozrywką, także jestem "lekarzem dusz", a ona jest lekarzem ciała, bo jest bardzo wykwalifikowanym lekarzem internistą i nefrologiem - chwalił się Cugowski w śniadaniówce.

Nie sposób nie zauważyć, że nie mówił o swojej żonie Elizie. Muzyk nie zdradził jednak, czy jest już po formalnym rozwodzie. Dziennikarze Pudelka ustalili nawet, że nowa narzeczona Cugowskiego zna się z jego byłą żoną od co najmniej dwóch lat. Panie miały przyjemność (?) ze sobą współpracować.

- Co ciekawe, obecna partnerka Cugowskiego z pewnością zna jego (byłą?) żonę Elizę. Obie chętnie udzielały się charytatywnie w Lublinie. Przed dwoma laty wspólnie wzięły nawet udział w muzycznym spektaklu Lubelskiej Akcji Charytatywnej, występując na jednej scenie... - czytamy na Pudelku.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają