Zdjęcia tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Koszmar w "PnŚ", Ida Nowakowska NADZIAŁA SIĘ na gałąź OKIEM! Jest zrozpaczona diagnozą lekarza

2023-01-25 15:00

Ida Nowakowska (33 l.) to prezenterka telewizyjna oraz jedna z prowadzących programu porannego "Pytanie na śniadanie". Kobieta tworzy zgrany duet ze swoim kolegą z planu, Tomaszem Wolnym (43 l.). Niestety, w programach na żywo często dochodzi do nieprzewidzianych sytuacji. Jedna z nich miała miejsce we wtorek, 24 stycznia. Nowakowska doznała poważnego urazu oka!

Ida Nowakowska to prezenterka telewizyjna związana z Telewizją Polską. Kobieta prowadzi m.in. program poranny "Pytanie na śniadanie" w duecie z Tomaszem Wolnym. We wtorek, 24 stycznia, tuż przed nagraniami doszło do niebezpiecznej sytuacji, którą prezenterka z pewnością zapamięta na długo… Chwila nieuwagi i mogła stracić oko!

Ida Nowakowska doznała poważnego urazu w "Pytaniu na śniadanie"! To mogło skończyć się tragicznie

Kobieta napisała w mediach społecznościowych, że chwilę przed pierwszą rozmową w "Pytaniu na śniadanie" wpadła na ostrą gałązkę, która trafiła ją prosto w oko! Na nagraniu widzimy, jak Tomasz Wolny udziela jej pomocy i wpuszcza krople do oczu. Kobieta ma rozmazany makijaż i choć stara się trzymać fason to widać, że cierpi.

- Kulisy dzisiejszego programu. Taka przerwa reklamowa… Tego się dzisiaj nie spodziewałam. Przed pierwszą rozmową w "PnŚ" wpadłam na ostrą gałązkę… i masz. Przez cały program ledwo co mogłam otworzyć oko. Dziękuję za opiekę i troskę ekipy. Ale mnie to oko bolało (i boli) - napisała.

Tuż po programie prezenterka skonsultowała się z okulistą. Diagnoza nie pozostawiała złudzeń. Okazało się, że Nowakowska doznała poważnego urazu oka.

- Niestety mam bardzo poważną erozję rogówki. Oko boli mnie okrutnie, łzawi cały czas, poszliśmy kupić antybiotyki… - napisała zasmucona. 

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobaczcie, jak wyglądała ta mrożąca krew w żyłach sytuacja. Zdjęcia tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Ida Nowakowska i Tomasz Wolny ujawniają kulisy swojej współpracy. Nie zawsze jest kolorowo.
Sonda
Mieliście kiedyś wypadek w pracy?

Talk show jakiego jeszcze nie było!

MELLINA czyli Marcin Meller w Esce ROCK. Włącz teraz i posłuchaj!

Listen on Spreaker.