Cena szokuje

Krzysztof Ibisz nie da rady sam przy porodzie. Poprosił o pomoc

2022-09-08 19:14

Krzysztof Ibisz (54 l.) niezwykle poważnie przygotowuje się do przyjścia na świat swojego trzeciego dziecka. Gwiazdor Polsatu zatrudnił nawet specjalistkę od ciąży, której usługa kosztuje ponad 3 tys. zł. Czego się jednak nie robi dla spokoju młodej żony...

Jeszcze tej jesieni Krzysztof Ibisz i jego żona Joanna (30 l.) zostaną rodzicami. Będzie to ich pierwsze wspólne dziecko, dlatego od początku ciąży poważnie podchodzą do tematu. Chodzą do szkoły rodzenia, gdzie uczyli się, jak przewijać noworodka. „Potężna dawka wiedzy i mnóstwo praktyki. Głowy nam z Asią parują po dwóch dniach zajęć, ale ogarniamy” – pisał Krzysztof.

Zobacz: Krzysztof Ibisz zapomniał, jak się zajmować niemowlakiem? Musi się dokształcić

 Jak wiecie, ja z Asią będziemy wkrótce rodzili, w tym okresie przedporodowym wspiera nas doula – wyznał Ibisz w nagraniu na Facebooku.

Kim jest doula? Ile kosztują jej usługi?

Specjalistka nie ingeruje w medyczny przebieg porodu, a wspiera przede wszystkim emocjonalnie. Za towarzyszenie w tych ważnych dniach trzeba na taką osobę wydać 3 tys. zł. Do tego są konsultacje połogowe – 260 zł za 2 godz., przygotowanie do porodu – 250 zł za 90-min spotkanie itd. Jak nic nazbiera się najmarniej 10 tys. zł. Ale dzięki takim szkoleniom Ibisz nauczył się m.in., jak niefarmakologicznie łagodzić bóle u dziecka. Co brzmi niezwykle profesjonalnie.

Gwiazdor Polsatu z poprzednich związków ma już dwóch synów: Maksymiliana (23 l.) i Vincenta (16 l.). Dla jego małżonki, specjalistki z dziedziny medycyny, będzie to pierwsze dziecko.

Zobacz: Syn Krzysztofa Ibisza walczy o powrót do zdrowia! Jak się czuje?

Sonda
Krzysztof Ibisz i jego żona Joanna. Dobrana para?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE