Krzysztof Ibisz zapomniał, jak się zajmować niemowlakiem? Musi się dokształcić

Krzysztof Ibisz (57 l.) w czerwcu ogłosił, że niebawem znowu zostanie tatą. I choć dziennikarz ma już dwóch dorosłych synów, to najwidoczniej zapomniał, jak wygląda opieka nad niemowlakiem. Gospodarz "Tańca z gwiazdami" wraz z żoną Joanną (30 l.) postanowili odbyć kurs w szkole rodzenia.

"Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy" - napisał Krzysztof Ibisz na Instagramie dwa miesiące temu, zamieszczając zdjęcia z ciężarną żoną. Wiedząc, że lada moment jego dziecko przyjdzie na świat, dziennikarz zaczął już przygotowania. Gwiazdor Polsatu pochwalił się w sieci zdjęciem z lalką-bobasem.

- Kochani, jako przyszli rodzice nie przegapcie zajęć ze szkoły rodzenia. Potężna dawka wiedzy i mnóstwo praktyki. Głowy nam z Asią parują po dwóch dniach zajęć, ale ogarniamy. Znajdźcie szkołę z najlepszymi opiniami, gdziekolwiek mieszkacie - napisał.

Przypomnijmy, że Krzysztof Ibisz ma dwóch synów - 23-letniego Maksymiliana z małżeństwa z Anną Zejdler (45 l.) oraz 16-letniego Vincenta z małżeństwa z Anną Nowak-Ibisz (55 l.). 

Zobacz w naszej galerii, jak Krzysztof Ibisz przygotowuje się do przywitania na świecie kolejnego dziecka!

Sonda
Uważasz, że Krzysztof Ibisz wygląda coraz młodziej?
Krzysztof Ibisz w magazynie #HOT Ewy Wąsikowskiej
Nasi Partnerzy polecają