Pogotowie w domu Krawczyka Juniora! Jest z nim gorzej, niż myśleliście. "To ciężka postać choroby"

2022-05-23 15:30
Krzysztof Krawczyk Junior ciężko choruje
Autor: AKPA Krzysztof Krawczyk Junior ciężko choruje

Krzysztof Krawczyk Junior nie ma lekkiego życia i od najmłodszych lat zmaga się z padaczką, która uniemożliwia mu normalne funkcjonowanie. Teraz okazuje się, że jest z nim gorzej, niż myśleliście. Junior był w tak złym stanie, że konieczne było wezwanie pogotowia. Katarzyna Filipiak ujawnia, z jakimi problemami zmaga się jej ukochany. Trudno jej patrzeć na cierpienie Krzysztofa... Poznajcie szczegóły.

Krzysztof Krawczyk Junior ze swoją ukochaną Katarzyną udzielili właśnie wywiadu "Twojemu Imperium", w którym opowiedzieli o trudach życia związanych z jego chorobą. 

- Trudności związane są z wieloma ograniczeniami. Wynikają z konieczności przestrzegania godzin podawania leków przeciwpadaczkowych i stworzenia właściwych warunków na co dzień. Krzyś musi mieć wystarczającą ilość snu, regularnie i odpowiednio się odżywiać, nawadniać organizm i unikać bodźców mogących wywołać atak padaczki. Takie jest na przykład migające światło. Poza tym powinien mieć zapewniony spokój i poczucie bezpieczeństwa. O tym wszystkim zawsze przypomina nam lekarz - wylicza Kasia.

Krzysztof Krawczyk Junior musi też unikać stresu, a ten powoduje nie tylko ciężka sytuacja mieszkaniowa. Junior śledzi doniesienia na swój temat w mediach plotkarskich. Przez to jego stan drastycznie się pogorszył, a w jego domu już kilkukrotnie pojawiło się pogotowie.

- Krzysztof bardzo stresuje się swoją sytuacją życiową, sprawami sądowymi, brakiem własnego kąta, postępowaniem niektórych ludzi oraz hejtem. Niestety, on czyta to, co piszą o nim w internecie. Tak go to obciąża, że nawet regularnie biorąc leki, miewa ataki padaczki. Czasami tak silne, że trzeba wzywać pogotowie - mówi Kasia.

Filipiak wyjawiła też, że Junior "cierpi na padaczkę o ciężkiej postaci". I choć życie z nim nie należy do najłatwiejszych, to wierzy, że warto poświęcić się w imię miłości.

- Wyrzeczenia i problemy, z którymi się wspólnie mierzymy, rekompensuje mi osobowość Krzysia. On jest bardzo błyskotliwym, dowcipnym i miłym mężczyzną. Ale przede wszystkim jest bardzo dobrym człowiekiem i zasługuje na to, co najlepsze - wyznaje Kasia.

NIE PRZEGAP: Członkowie Bajmu na izbie wytrzeźwień. Interweniowała Beata Kozidrak

Sonda
Lubisz twórczość Krzysztofa Krawczyka?
Rocznica śmierci Krzysztofa Krawczyka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE