Krzysztof Krawczyk przeszedł na dietę

2019-06-06 14:32
Krzysztof Krawczyk
Autor: Akpa Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk (73 l.) przeszedł specjalistyczne badania. Popularny muzyk bał się o swoje zdrowie i myślał, że czeka go skomplikowana operacja. Wyniki zaskoczyły gwiazdora i zmusiły go do zmiany nawyków żywieniowych.

Krzysztof Krawczyk niedawno odwiedził ortopedę. Muzykowi dokuczał ból w lewym biodrze i bał się, że czekać go będzie operacja. Szczęśliwie badania wykazały, że kości wokalisty są mocne, a stawy zdrowe. Jedyne nad czym Krawczyk musi teraz popracować, to zrzucenie zbędnych kilogramów. O dietę gwiazdora postanowiła zadbać osobiście jego ukochana żona. - Krzysztof nie zrezygnowałby z mięsa, ale zamiast żeberek i kotletów schabowych robię mu pulpeciki z indyka i zupy na samych warzywach. Wyjątkowo dodaję do nich drobniutki makaron. Na końcu gotowania łyżkę masła albo oliwę, mało solę i dodaję świeżą zieleninę. Krzysiu uwielbia takie dania – powiedziała Ewa Krawczyk w rozmowie z "Na żywo". Pierwsze efekty zmiany nawyków żywieniowych Krzysztofa Krawczyka są już widoczne. W ciągu dwóch miesięcy piosenkarz zrzucił aż 10 kilogramów!

Książki, gry, muzyka i wiele więcej z rabatem na stronie Empik promocje.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE