Krzysztof Rutkowski

i

Autor: AKPA Krzysztof Rutkowski wdarł się w spór o konia

Bogacz czy pozer?!

Krzysztof Rutkowski szczerze o pieniądzach! Powiedział, ile ma na swoim koncie! Szczęka opada

2023-04-16 17:05

Krzysztof Rutkowski (63l. ) znany jest z zamiłowania do luksusowego trybu życia. Bardzo często możemy spotkać go na zakupach w prestiżowych warszawskich butikach. Oprócz bycia detektywem działa także prężnie w swoich mediach społecznościowych oraz w kampaniach reklamowych. Ostatnio zdradził, ile ma pieniędzy na koncie. Ta kwota zapiera dech!

Mówi się, że duże pieniądze lubią ciszę. Krzysztof Rutkowski, naczelny detektyw polskiego show-biznesu jest chyba innego zdania. Choć nie ma oficjalnej licencji detektywistycznej, to żadna afera mu nie umknie. Ostatnio mogliśmy podziwiać go na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Rutkowski nie ukrywa swojego zamiłowania do luksusowego stylu życia. Mało kto wie, że słynny detektyw jest właścicielem aż 17 samochodów. Dodatkowo ma też słabość do bardzo drogich marek odzieżowych jak na przykład Philipp Plein czy Louis Vuitton.

Krzysztof Rutkowski powiedział, ile ma na koncie! Od kwoty aż robi się gorąco

W rozmowie z portalem "Jastrząb Post", Rutkowski postanowił zdradzić, ile pieniędzy udało mu się uzbierać na kontach bankowych. - Ludzie w Polsce wstydzą się przyznać do tego, że są bogaci. To jest coś bardzo niedobrego. Ja nie mam się czego wstydzić, że jestem milionerem, że mam miliony złotych na koncie, bo nim jestem, ale ciężko pracuję, kiedy inni siedzą przed telewizorem i zmieniają kanały, oglądając to, co ich interesuje w tym momencie, a ja w wielu przypadkach jestem w robocie - wyznał Krzysztof Rutkowski. 

Znany detektyw w rozmowie postanowił się także odnieść do spekulacji jakoby miał zarobić ogromne pieniądze na udziale w "Tańcu z Gwiazdami". - Niektórzy spekulowali, ile milionów Rutkowski zarobi na "Tańcu z gwiazdami". Dla mnie to było w ogóle absurdem. Wtedy oczywiście udzieliłem informacji, że pieniądze przekazuję na rzecz fundacji. Proste. I powiedziałem "Stać mnie na to, bo jestem milionerem - podsumował Rutkowski.

A Wy wydajecie pieniądze na drogie przyjemności? Zagłosujcie w naszej sondzie!

Zobacz naszą poniższą galerię zdjęć: Tak wyglądała Wielkanoc u Rutkowskich! Czuć pieniądz?

Krzysztof Rutkowski jest przekonany, że Iwona Wieczorek nie żyje? „Trzeba szukać ciała”
Sonda
Wydajesz pieniądze na drogie przyjemności?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają