Krzysztof Rutkowski w ogniu krytyki. Fanom nie spodobały się jego... zęby

2024-04-16 12:42

Krzysztof Rutkowski (64l.) nie daje o sobie zapomnieć. Fani znów go skrytykowali za wygląd. Jednak tym razem nie chodziło o fryzurę czy stylówkę. Nie spodobały im się jego zęby.

Krzysztof Rutkowski w ogniu krytyki. Fani skrytykowali jego… zęby

i

Autor: AKPA

Krzysztof Rutkowski przez 11 lat prowadził biuro detektywistyczne, ale prawie dekadę temu stracił licencję detektywa. Obecnie pod nazwą Rutkowski Patrol pomaga w poszukiwaniach zaginionych lub poszukiwanych przez policję.

Rutkowski jest postacią kontrowersyjną nie tylko ze względu na swoją przeszłość. Słynie z wyrazistego charakteru i oryginalnego wyglądu. Bogaty styl i niecodzienna fryzura, od lat są komentowane przez internautów. Jego wizerunek nierzadko pojawia się w memach. Teraz jednak w dyskusji użytkowników pojawia się inny aspekt jego wyglądu.

Krzysztof Rutkowski na Instagramie opublikował film, na którym ubrany w swoim stylu i w okularach słonecznych, wykonuję piosenkę Popka „Pakistańskie disco”. Wygląd Rutkowskiego nie spodobał się fanom, którzy nie kryli się w komentarzach.

Krzysztof, wyglądasz jakbyś miał za dużo zębów. Czy coś się stało?

Udajesz - sam nie wiem kogo. Kiedyś byłeś sobą, podziwiałem Ciebie, Twoje akcje, to było coś! Teraz jesteś jak z komiksu…

- cytuje Fakt.pl,

GALERIA: Krzysztof Rutkowski zmienił się nie do poznania

Krzysztof Rutkowski przeszedł wielką metamorfozę! Wziął się za swoje włosy

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki