Krzysztof S. zatrzymany przez policję! Kompozytor usłyszał zarzuty o pedofilię

i

Autor: Prończyk/Akpa

Nie przyznaje się do winy

Krzysztof S. zatrzymany przez policję! Kompozytor usłyszał zarzuty o pedofilię

2022-12-13 15:38

Jak podaje TVP Info, Krzysztof S. miał zostać zatrzymany przez policję i usłyszeć zarzuty popełnienia przestępstwa o charakterze pedofilskim. Co więcej, jak wynika ze zdobytych przez stację informacji, znany kompozytor jazzowy ma nie przyznawać się do winy. Odmówić miał także złożenia wyjaśnień w sprawie. Zarzuca mu się m.in. napaść na dziewczynki poniżej 15. roku życia.

Znany muzyk jazzowy usłyszał zarzuty o pedofilię. Krzysztof S. ma nie przyznawać się do winy

Jak podaje portal TVP Info, Krzysztof S. został zatrzymany przez policję, następnie przedstawiono mu zarzuty o pedofilię. Jak udało się ustalić wysłannikom stacji, znany muzyk jazzowy nie tylko nie przyznaje się do popełnienia przestępstwa o charakterze pedofilskim, a także miał odmówić składania dodatkowych wyjaśnień w sprawie.

12 grudnia zarzut popełnienia czynu z art. 200 par. 1 k.k. przedstawiony został Krzysztofowi S. Zarzut dotyczy zdarzenia z 2017 r. mającego miejsce w Puławach podczas warsztatów jazzowych organizowanych dla dzieci i młodzieży - przekazała w rozmowie z TVP Info rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Aleksandra Skrzyniarz.

Śledztwo przeciwko kompozytorowi Krzysztofowi S. ma być w toku już od lutego 2019 roku - prowadzi je Prokuratura Okręgowa w Warszawie. Zarzuty, jakie postawiono muzykowi, dotyczą gwałtu na dziewczynkach poniżej 15. roku życia w latach 1997-1999. Będziemy informować Was na bieżąco w sprawie.

Sonda
Czy uważasz, że w Polsce skutecznie walczy się z pedofilią?
Nie żyje Mirosław Hermaszewski
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany