Krzysztof Skiba jest STARSZY nawet od ojca swojej nowej dziewczyny! Wiemy, jak się dogadują

i

Autor: Instagram Krzysztof Skiba jest STARSZY nawet od ojca swojej nowej dziewczyny! Wiemy, jak się dogadują

Sensacja!

Krzysztof Skiba jest STARSZY nawet od ojca swojej nowej dziewczyny! Wiemy, jak się dogadują

2023-01-31 15:35

58-letni Krzysztof Skiba wywołał niemałą sensację związkiem z 26 lat młodszą Karoliną Kempińską. Ich relacja jest szeroko komentowana przez plotkarskie portale i wywołuje skrajne emocje u internautów. Muzyk udzielił właśnie wywiadu, w którym przyznał, że jest starszy od ojca swojej ukochanej, a także zdradził, jak na ich związek zareagowała jej rodzina.

Krzysztof Skiba w ubiegłym roku rozstał się ze swoją żoną Renatą, z którą przeżył kilkadziesiąt lat i doczekał się dwóch synów: Tymoteusza (35 l.) oraz Tytusa (25 l.). W kwietniu 2022 roku media obiegła wiadomość, że artysta ma już nową ukochaną - młodszą o 26 lat modelkę. Zakochani chętnie chwalą się swoim szczęściem w sieci, jednak nie omijają ich przykre komentarze internautów. Karolina zamieściła nawet wpis, w którym odniosła się do spływającego na nich hejtu.

- Nie wiem czemu ludzie oceniają po różnicy wieku. To bardzo smutne i świadczy tylko o was. Co ciekawe na prywatnym koncie Krzysia nie ma żadnych złych komentarzy, bo każdy kto nas na żywo i widział razem wie, że jest to prawdziwe i mocniejsze niż można sobie wyobrazić - napisała modelka.

Teraz zakochani udzielili wspólnego wywiadu. Skiba zdradził w nim, że jest starszy od ojca swojej ukochanej.

- Tata Karoliny jest o rok ode mnie młodszy. Z rodzicami Karoliny jestem zaprzyjaźniony. To jest to samo pokolenie co moje, więc się rozumiemy - powiedział w rozmowie z portalem gazeta.pl.

Karolina dodała, że również starsi członkowie jej rodziny nie mają problemu z różnicą wieku w jej związku.

- Również moje babcie akceptują nasz związek - wtrąciła modelka.

Również matka Krzysztofa Skiby nie ma problemu z jego nowym związkiem z modelką.

- Oraz moja 93-letnia mama, która doskonale wie, że bez sensu byłoby pouczać czy grozić palcem 58-letniemu synowi. Jedyne, o co mnie pyta, to czy jestem szczęśliwy - powiedział muzyk.

Agnieszka Byrska-Zaczyk i Zdzisław Zaczyk: Chcemy żyć i umrzeć w Skolimowie
Nasi Partnerzy polecają