Skiba jeszcze nie ma rozwodu, a już oświadczył się kolejnej? Modelka młodsza o 26 lat

i

Autor: Niemiec/AKPA; Instagram/karokempi Skiba jeszcze nie ma rozwodu, a już oświadczył się kolejnej? Modelka młodsza o 26 lat

Wymowne zdjęcie

Skiba jeszcze nie ma rozwodu, a już oświadczył się kolejnej? Modelka młodsza o 26 lat

2022-12-15 9:07

Krzysztof Skiba (58 l.) rozstał się z żoną Renatą po wielu latach małżeństwa. Jak sam przyznawał, jest w separacji i czeka na rozwód. To nie przeszkodziło mu w wejściu w nowy związek - z modelką młodszą od niego o 26 lat. Teraz w sieci pojawiły się spekulacje, że muzyk oświadczył się kobiecie. Karolina Kempińska (32 l.) wrzuciła zdjęcie, które mówi samo za siebie.

Krzysztof Skiba częściej niż zwykle pojawia się ostatnio w mediach, ale chyba nie w takim charakterze, w jakim chciałby. Portale rozpisują się bowiem o jego nowym związku, który wzbudza niemałe emocje wśród internautów. Muzyk rozstał się bowiem ze swoją żoną Renatą, z którą tworzył wieloletni związek. Para jest obecnie w separacji i czeka na rozwód. W międzyczasie na horyzoncie pojawiła się niejaka Karolina Kempińska, która - jak się okazuje - jest nową ukochaną Skiby. Fani od razu zwrócili uwagę, że kobieta jest młodsza od Skiby o 26 lat, a różnica wieku między muzykiem a modelką budzi dyskusję w mediach społecznościowych.

"Nie wiem, czemu ludzie oceniają po różnicy wieku. To bardzo smutne i świadczy tylko o was. Co ciekawe, na prywatnym koncie Krzysia nie ma żadnych złych komentarzy, bo każdy, kto nas widział na żywo razem, wie, że jest to prawdziwe i mocniejsze niż można sobie wyobrazić", odpierała niedawno zarzuty Kempińska.

Teraz dyskusja nabrała na sile, a wszystko za sprawą zdjęcia, jakie 32-latka wrzuciła na Instagrama. Nie uwierzycie!

Skiba jeszcze nie ma rozwodu, a już oświadczył się kolejnej? Wymowne zdjęcie w sieci

Kempińska opublikowała zdjęcie, na którym trzyma wyprostowaną dłoń, a na palcu lśni pokaźny pierścionek. Dodała też krótki opis, z datą i serduszkiem: "11.07.2022". I choć wprost kobieta nie napisała, że chodzi o zaręczyny, to wszystko na to wskazuje. W komentarzach posypały się gratulacje, ale nie zabrakło też szpilek skierowanych w stronę Krzysztofa Skiby. "Już zaręczyny? Bez rozwodu?", pytają komentujący, ale Karolina nie odpisała na razie na zarzuty.

Zobacz również poniższą galerię: Krzysztof Skiba rozstał się z żoną. Związał się z modelką młodszą o 26 lat

Sonda
Co sądzisz o związkach z dużą różnicą wieku?
Krzysztof Skiba: Żyjemy w horrorze poprawności politycznej [Super Raport]