Chce zamknąć usta hejterom!

Nowa partnerka Skiby przemówiła. Zabrała głos w sprawie różnicy wieku

2022-12-08 13:19

Krzysztof Skiba (58 l.) niespodziewanie przedstawił światu nową partnerkę, choć wszyscy myśleli, że jest w szczęśliwym związku z żoną Renatą. Teraz Karolina Kempińska (32 l.) zdecydowała się opublikować w sieci osobisty wpis. "Nie wiem, czemu ludzie oceniają po różnicy wieku. To bardzo smutne i świadczy tylko o was" - stwierdza.

Krzysztof Skiba, ku zaskoczeniu fanów, poinformował we wtorek, że jego małżeństwo z Renatą Skibą niebawem przejdzie do historii. Muzyk ogłosił, że od roku jest z nią w separacji, co więcej, znalazł już nową miłość. Wybranką jego serca okazała się Karolina Kempińska, 32-letnia modelka, która już zdążyła zabrać głos w sprawie oświadczenia partnera.

Nowa partnerka Krzysztofa Skiby przemówiła. Skomentowała fakt, że jest od niego młodsza o 26 lat

Choć Krzysztof i Karolina są parą z kilkumiesięcznym stażem i zapewne przepracowali różnicę wieku, jaka ich dzieli, wiele osób uważa, że właśnie z tego powodu ich związek nie przetrwa próby czasu. 

- Nie wiem, czemu ludzie oceniają po różnicy wieku. To bardzo smutne i świadczy tylko o was. Co ciekawe, na prywatnym koncie Krzysia nie ma żadnych złych komentarzy, bo każdy, kto nas widział na żywo razem, wie, że jest to prawdziwe i mocniejsze niż można sobie wyobrazić.

Nowa luba Skiby przekonywała również, jak czyste i prawdziwe jest ich uczucie. Stwierdziła, że jeśli facet "podchodzący pod sześćdziesiątkę" zmienia swoje życie całkowicie, powodem może być tylko wielka miłość.

- Myślę, że nie ma nic bardziej "czystego", niż uczucie wywodząca się z pięknej przyjaźni i dbania o drugą osobę. Największe wpatrzenie, gdzie inni faceci dosłownie przestają istnieć. Wcześniej nigdy tak nie miałam i wiem, że nigdy już mieć nie będę. I naprawdę, póki nie wiecie, ile razem przeżyliśmy, to nie powinniście się wypowiadać.

W tym samym wpisie Kempińska poinformowała, że modelingiem zajmowała się okazjonalnie, a na co dzień pracuje w firmie informatycznej.

- Nigdy nie chciałam być niczyją utrzymanką i nie jestem. To jedyny raz, kiedy odpisuje na złośliwości anonimowych ludzi w necie w komentarzach, więcej nie mam zamiaru - zakończyła.

Myślicie, że takim wpisem zamknie usta hejterom i osobom krytycznie nastawionym do jej relacji?

Sonda
Czy lubisz zespół "Big Cyc"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają