Krzysztof Skiba z nową partnerką

i

Autor: AKPA / Niemiec

"Od roku jestem w separacji z żoną"

Skiba rozstał się z żoną! Właśnie pochwalił się młodszą o 26 lat partnerką

2022-12-06 17:40

Krzysztof Skiba (58 l.) postanowił zdementować pojawiające się w mediach informacje na temat swojego małżeństwa. Wszyscy, którzy informowali, że nadal jest w związku z Renatą Skibą, powielali nieprawdę. Muzyk przyznał, że ma nową partnerkę! "Od roku jestem w separacji z żoną" - czytamy.

Choć Krzysztof Skiba nie należy do grona pierwszoligowych celebrytów, ten tydzień z pewnością "należy do niego". 5 grudnia ukazał się magazyn "Replika" z wizerunkiem jego dorosłego syna na okładce. Tytus Skiba (25 l.) dokonał coming outu.

- Jestem biseksualny i tego nie ukrywam. Nie widzę powodów, dla których miałaby to być tajemnica. A wręcz na odwrót - ukrywanie tego może chyba wiele w życiu zepsuć [...]. Od kiedy zacząłem czuć pociąg seksualny, emocjonalny czy romantyczny do innych osób, to tak - i do dziewczyn, i do chłopaków. Nie pamiętam, żeby kiedykolwiek było inaczej.

Dzień później głos zabrał sam wokalista formacji Big Cyc, niespodziewanie publikując na Instagramie zdjęcie z tajemniczą kobietą. Okazało się, że to jego nowa partnerka.

Krzysztof Skiba rozstał się z żoną! Właśnie pochwalił się młodszą o 26 lat partnerką

Krzysztof Skiba zdecydował się opublikować tak wyjątkowo prywatny post, ponieważ w internetowych artykułach na temat coming outu jego syna pojawiały się nieprawdziwe informacje - pisano, że muzyk od lat pozostaje w związku małżeńskim z Renatą Skibą. Mężczyzna zdementował te treści, informując, że jest z żoną w separacji.

W związku z licznymi błędnymi publikacjami na temat mojego życia prywatnego, które ukazały się wczoraj na łamach nie tylko mediów plotkarskich, wyjaśniam. Od blisko roku jestem w separacji z żoną Renatą. Moją aktualną partnerką jest Karolina. Sprawa rozwodowa jest w toku - możemy przeczytać na jego instagramowym koncie.

Pod wpisem Skiby pojawiło się wiele komentarzy. Fani życzyli mu szczęścia na nowej drodze życia oraz pisali, że nie musi się z niego tłumaczyć.

Warto dodać, że nową wybranką serca muzyka jest 32-letnia modelka Karolina Kempińska, która jest starsza od partnera o 26 lat. Jak widać, tak spora różnica wieku nie stanowi żadnej przeszkody na stworzenie szczęśliwej relacji.

Sonda
Przyjaźń po rozwodzie. To możliwe?
Nasi Partnerzy polecają