Krzysztof Skiba upokorzył Edytę Górniak

i

Autor: AKPA Krzysztof Skiba upokorzył Edytę Górniak

Skiba publicznie upokorzył Edytę Górniak! Zakpił z jej wykształcenia i "czarnej dziury w mózgu"

2022-06-28 11:58

Publiczny wykład Edyty Górniak o "biorobotach, hybrydach i reptilianach" odbił się w mediach wyjątkowo szerokim echem i wywołał burzliwą dyskusję. Do słów piosenkarki bardzo krytycznie zdążył się już odnieść Krzysztof Skiba. Znany z zespołu Big Cyc artysta bezlitośnie zmiażdżył piosenkarkę kpiąc z jej wykształcenia i sugerując, że ma czarną dziurę w mózgu. Jego słowa szturmem podbijają sieć!

Edyta Górniak była jedną z prelegentek podczas "XIX Zlotu Wolnych Ludzi Harmonia Kosmosu 2022", a jej "wykład" stał się pożywką dla kolorowej prasy. Diwa ogłosiła m. in. że wśród nas żyją reptilianie, czyli kosmiczne jaszczury, które mają zdolność przybierania ludzkiej postaci. Mówiła też o przekazach z kosmosu, które osobiście odebrała. Całą jej wypowiedź przeczytacie w tym artykule: Edyta Górniak odlatuje! "Dostałam przekazy! Wśród ludzi żyją reptilianie"

Na tę wypowiedź zareagował już Krzysztof Skiba, który w pierwszej kolejności wypomniał diwie brak jakiegokolwiek wykształcenia.

- Edyta Górniak (wykształcenie: dwie klasy technikum pszczelarskiego) ma rację! Na Zlocie Wolnych Od Myślenia Ludzi (zlot foliarzy, fanów UFO, miłośnicy teorii spiskowych) wygłosiła płomienną mowę, pełną bajkowych prawd, które zachwycą każdego, któremu mózg wylał się do umywalki. Zdaniem Edyty są wśród nas bioroboty, hybrydy i reptilianie, czyli ludzie-jaszczury. Nie każdy człowiek ma duszę, a niektórzy tylko udają ludzi, nakładając na siebie powłokę biologiczną - rozpoczął Skiba.

W dalszej części wykorzystał wypowiedź Edyty, by uderzyć w rząd Prawa i Sprawiedliwości.

- I ja ogólnie zgadzam się z tą koncepcją piosenkarki. Bo to przecież niemożliwe, żeby takie stwory jak Morawiecki, Duda, Dworczyk, Terlecki, Ziobro, Witek czy Szydło byli homo sapiens. Oni muszą pochodzić z innych planet. Morawiecki, Duda i Ziobro jak nic pasują do biorobotów. Z kolei Terlecki i Szydło to klasyczni reptilianie. Terlecki może nawet służyć jako wzór człowieka-jaszczura. Witek i Dworczyk to egzemplarze mocno pomieszane, więc nadają się do gatunku hybryd - kpi Skiba.

Swój wywód zakończył sugestią, że Edyta Górniak ma czarną dziurę w mózgu.

- Górniak w swym pełnym uroczego bełkotu przemówieniu, podziękowała twórcom filmu "Matrix" za odkrycie prawdy o naszych czasach. Ujawniła, że sama doświadcza kosmicznej energii i od lat ma kontakt z obcą cywilizacją poprzez sygnały, które odbiera całym ciałem. To ostatnie jest sprawą oczywistą i niepodważalną jak przywództwo Jarosława w PiS. Przypadek Edyty udowadnia nauce, że czarne dziury występują nie tylko w kosmosie, ale także w mózgu. Gratulacje! - skwitował bezlitośnie.

Skiba

i

Autor: Facebook
Allan Krupa o tym, jak to jest być synem Górniak i jakie ma plany na przyszłość
Sonda
Co myślisz o tych wypowiedziach Edyty Górniak?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE