Meghan Markle szykuje nowy skandal na 2023 rok! Ujawniono sekret żony księcia

i

Autor: Shutterstock Meghan Markle szykuje nowy skandal na 2023 rok! Ujawniono sekret żony księcia

Rodzina królewska

Książę Harry boi się Meghan Markle? "Jest przerażony, wystarczy spojrzeć"

2023-03-19 11:21

Szokujące oskarżenia królewskiej komentatorki! Chodzi o Meghan Markle i księcia Harry'ego! Wedłig Angeli Levin, pałacowej biografki, książę Harry boi się własnej żony, bo wie, że jej nastrój potrafi zmienić się w jednej chwili, kiedy coś nie idzie po jej myśli. Będzie pozew ze strony Sussexów?

Książę Harry boi się humorów Meghan Markle? Królewska ekspertka oskarża

W brytyjskich mediach często wypowiadają się tak zwani królewscy eksperci, którzy analizują każdy gest i każde słowo członków rodziny królewskiej. Są to dziennikarze, prezenterzy, autorzy książek o intrygach w pałacu. Do tego grona należy też Angela Levin, dziennikarka i królewska biografka. W programie "Good Morning Britain" publicystka wysunęła bardzo mocne oskarżenia wobec Meghan Markle. Otóż Angela Levin twierdzi, że książę Harry po prostu boi się własnej małżonki. Sussexowie zdecydują się na pozew wobec Angeli Levin, a może pozostawią jej słowa bez komentarza? Co powiedziała Angela Levin o Meghan i Harrym?

"Uważam, że on jest przerażony. Wystarczy spojrzeć na niego, kiedy na nią patrzy"

"Jest wiadome wszem i wobec, że Meghan jest wspaniała, dopóki ktoś nie powie czegoś, czego ona sobie nie życzy" - zaczęła Angela Levin w śniadaniowym programie "Good Morning Britain". Jak dodała, Harry'ego przeraża zmienność jej humorów i woli nie narażać się na gniew żony, więc ustępuje jej pola i pozwala jej mówić, sam na wszelki wypadek zachowując milczenie. "Uważam, że on jest przerażony. Wystarczy spojrzeć na niego, kiedy na nią patrzy" - diagnozuje surowo Angela Levin...

Sonda
Trzymasz stronę Harry'ego w wojnie z rodziną królewską?

QUIZ. Gdzie rządzą królowie? Za komplet punktów wkładamy koronę na głowę

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Po ponad 70 latach królową Elżbietę na tronie brytyjskim zastąpił...
Meghan Markle o RASIZMIE w rodzinie królewskiej. Wywiad u Oprah Winfrey