Księżna Kate

i

Autor: Paul Grover/REX/East News Księżna Kate

Księżna Kate bardzo cierpiała. Pomogła nietypowa metoda

2020-02-17 15:41

W jednym z wywiadów, Księżna Kate, uwielbiana przez Brytyjczyków członkini rodziny królewskiej wyznała, że ogromnie cierpiała. W bólu, ulgę przynosiła jej nietypowa metoda. Nie uwierzycie, co robiła żona Williama!

Księżna Kate zdradziła swój sekret. W jednym z wywiadów wyznała, że korzystała z... hipnozy. Wszystko przez ogromny ból, z którym zmagała się w ciąży. Ukochana Williama to zdecydowanie jedna z wielbicielek Brytyjczyków. Nic dziwnego, sumiennie wypełnia swoje obowiązki, a do tego wychowuje trójkę następców tronu. Jednak nie zawsze było tak kolorowo. W wywiadzie dla Giovannie Fletcher, Księżna wyznała, że korzystała z nietypowej metody. Podczas trzech ciąż, skarżyła się na dolegliwości, które utrudniały jej codzienne życie. Dlatego, zdecydowała się na hipnoporód. Szokująca metoda polega na hipnotycznej relaksacji podczas porodu. Technikę miała rozpocząć już na początku ciąży: - Cierpiałam na bardzo dokuczliwe poranne mdłości, także nie byłam jedną z najszczęśliwszych ciężarnych kobiet. Byłam naprawdę chora - nie jadłam rzeczy, które powinnam jeść - ale organizm wciąż był w stanie odebrać całą dobroć mojemu ciału i wyhodować nowe życie, które moim zdaniem jest fascynujące. To dzięki hipnotycznej relaksacji naprawdę zdałam sobie sprawę z siły umysłu nad ciałem, ponieważ musiałam spróbować wszystkiego, aby przez to przejść - cytuje Kate portal Pudelek.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE