Mamy listę

Kto będzie prowadził "Dzień dobry TVN"? Znamy nazwiska. Oto nowe duety prowadzących

2023-06-22 22:29

Zmiany w "Dzień dobry TVN" przyczyniły się do tego, że stacja podziękowała aż pięciu osobom (nieoficjalnie: sześciu) za dotychczasową pracę. Tym samym w formacie nie zobaczymy już prowadzących: Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Kalczyńska, Agnieszka Woźniak-Starak, Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme i (nieoficjalnie) Filipa Chajzera. Kto będzie prowadził "Dzień dobry TVN"? Znamy nazwiska. Oto nowe duety prowadzących.

Z programem "Dzień dobry TVN" żegna się pięć osób: Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Kalczyńska, Agnieszka Woźniak-Starak, Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme. A jeśli wierzyć nieoficjalnym doniesieniom portalu Wirtualne Media, sześć, bo jeszcze do tego grona należy doliczyć Filipa Chajzera. W kuluarach mówi się o tym, że to głosy widzów, w które wsłuchiwał się TVN, zadecydowały o zwolnieniach. Oświadczenie opublikowane późnym wieczorem w czwartek, 22 czerwca, było dla wszystkich zaskoczeniem. Podobno, w niektórych przypadkach, nawet dla samych zainteresowanych. Pozostaje pytanie: kto będzie prowadził "Dzień dobry TVN"? Czy pojawią się jakieś świeże nazwiska? Mamy listę nowych duetów prowadzących, choć być może będzie ona rozszerzana. Szczegóły poniżej!

Kto będzie prowadził "Dzień dobry TVN"? Znamy nazwiska. Oto nowe duety prowadzących

"Dzień dobry TVN", w ramach nowego duetu, poprowadzą między innymi Ewa Drzyzga oraz Krzysztof Skórzyński. Oprócz nich, prowadzącymi będą duety: Dorota Wellman i Marcin Prokop oraz Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski. Zespół uszczuplił się więc o ponad połowę. Co ciekawe, jak zapowiada stacja, jesienią "Dzień Dobry TVN" czekają również zmiany, o których TVN będzie "informować niebawem". Tymczasem sami prowadzący mają pojawić się w formacie także w "nowych rolach". Czy TVN zatrudni też nowe osoby, świeże nazwiska? Nie wiadomo. Będziemy trzymać rękę na pulsie i informować Państwa na bieżąco.

Zobacz galerię zdjęć: Oto nowe duety prowadzących w "Dzień dobry TVN"

Sonda
Czy decyzja o zwolnieniach tych konkretnych osób z "Dzień dobry TVN" była słuszna?
Tłum prowadzących TRACI PRACĘ w "Dzień dobry TVN"! Rozenek, Woźniak-Starak, Ohme... Kto jeszcze?