Kto wystąpi w wielkim finale Tańca z Gwiazdami? 11 maja o Kryształową Kulę, 100 tysięcy złotych dla gwiazdy i 50 tysięcy złotych dla tancerza będą walczyć dwie pary. I będą to dwie kobiety!
Decyzją jurorów oraz telewidzów w wielkim finale zobaczymy Beatę Tadla i Jana Klimenta oraz Kasię Dziurską i Tomka Barańskiego. Beata Tadla awansowała do wielkiego finału już po dwóch pierwszych rundach półfinałowego odcinka. To ona, jako pierwsza w półfinałowym odcinku, otrzymała cztery dziesiątki!
Kasia Dziurska dołączyła do wielkiego finału po dogrywce. O miejsce w finale rywalizowała z Popkiem, dla którego to nie był najlepszy dzień. Najpierw w pierwszym tańcu, który miał być jive'em, raper zapomniał wszystkich kroków. Zrehabilitował się trochę, tańcząc walca, ale Michał Malitowski stwierdził, że nie był to taniec na miarę finału.
Najwyraźniej widzowie doszli do takiego samego wniosku. To może być zaskakujące, ponieważ Popek cieszył się w programie ogromną sympatią widzów. Zaprezentował się jako sympatyczny, ciepły człowiek z dużym poczuciem humoru.
Uważacie, że Beata Tadla i Kasia Dziurska słusznie awansowały do finału?