Wprost nie do pojęcia! Grożą śmiercią dzieciom Rafała Maślaka! Zdecydowana reakcja

2021-09-18 9:55
Rafał Maślak, Kamila Nicpoń
Autor: AKPA

Rafał i Kamila Maślakowie często umieszczają w mediach społecznościowych zdjęcia dwójki swoich dzieci. Niestety okazało się, że oglądają je nie tylko osoby życzliwe, zostawiające miłe komentarze. Trafił się psychopata, który groził śmiercią dzieciom Maślaków. Ci postanowili stanowczo zareagować!

„Na takie zachowania nie powinno być przyzwolenia”, stwierdziła para, która złożyła w tej sprawie zawiadomienie na policji. Szczególnie oburzona jest żona byłego Mistera Polski, Kamila. Pokazała szokujące wiadomości, jakie wysyła do niej hejter, i nie zamierza odpuścić. Nie zostawi tej sytuacji bez odzewu. „Internet jest przestrzenią, z której każdy może korzystać do woli, zgodnie z własnym sumieniem. Niewyobrażalne jest jednak to, że są ludzie, którzy otwarcie życzą śmierci tobie lub twoim bliskim. Na takie zachowania nie powinno być przyzwolenia. Osoba, która napisała tak ohydne rzeczy pod zdjęciem moich ukochanych dzieci, została zgłoszona przeze mnie i mojego męża na policję” – oświadczyła zdenerwowana matka. „Internet jest przestrzenią, z której każdy może korzystać do woli, zgodnie z własnym sumieniem. Niewyobrażalne jest jednak to, że są ludzie, którzy otwarcie życzą śmierci tobie lub twoim bliskim. Na takie zachowania nie powinno być przyzwolenia. Nigdy nie życzę nikomu źle. Mam jednak nadzieję, że ręka sprawiedliwości dosięgnie osobę, która bez skrupułów pisze tak straszne rzeczy” – wyjawiła Kamila Nicpoń-Maślak.Internauci nie są bezkarni. Groźby karalne umieszczane jako komentarze, są ścigane tak samo jak groźby rzucane pod adresem ofiary bezpośrednio.

Monika Richardson przyłapana w nocy z nowym partnerem. Co oni robią? [ZDJĘCIA]

Groźby - dzieci Rafała Maślaka
Autor: instagram.com/maslak_kamila
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE