Kuba Wojewódzki przyłapany na nocnej schadzce! Chemia jest widoczna gołym okiem

i

Autor: AKPA/Baranowski

Kuba Wojewódzki przyłapany na nocnej schadzce! "Chemia jest widoczna gołym okiem"

2022-07-04 16:26

Kuba Wojewódzki (58 l.), choć ostatnio zarzekał się, że jego domniemana dziewczyna naprawdę jest w ciąży, został przyłapany na nocnej randce. Razem z Anną Markowską (26 l.) , finalistką 7. edycji programu "Top Model" wybrali się na kolację, a następnie na spacer. "Król TVN" miał bawić się w towarzystwie młodej modelki także na tegorocznym Open'erze. Burza może zatem szykować się także w aktualnym związku dziennikarza, o ile to nie kolejna ustawka!

Kuba Wojewódzki przyłapany w towarzystwie młodej modelki. "Najgorętszy romans tego lata"

Kuba Wojewódzki słynie ze słabości do młodszych modelek. "Król TVN" został właśnie przyłapany przez paparazzi w towarzystwie kolejnej. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie to, że dziennikarz ostatnio twierdził, że jego aktualna domniemana dziewczyna, Ludwika Cichecka (tak, tak - także modelka), jest w ciąży. Niewielu jednak chciało uwierzyć w plotki na słowo, jako że prowadzący TVN-owskiego show to inteligentny człowiek, który dobrze wie, jak umiejętnie podsycać zainteresowanie sobą oraz projektami, w których akurat bierze udział.

Do tej pory nie udało się jednoznacznie potwierdzić informacji o tym, czy Kuba Wojewódzki rzeczywiście zostanie ojcem. Jak do tej pory dziennikarz nie wydawał się być zainteresowany założeniem stałej rodziny. To może potwierdzać nocna schadzka z finalistką 7. edycji show "Top Model". Razem z Anną Markowską wybrali się na kolację do popularnego lokalu, a następnie na spacer. Dziennikarz miał być widziany w towarzystwie modelki również na tegorocznym festiwalu Open'er. "Chemia jest widoczna gołym okiem" - twierdzili świadkowie.

- Wyglądali jak para zakochanych na spotkaniu ze znajomą. Wybrali się na kolację do modnej restauracji, potem we troje poszli na spacer i wtedy Kuba Wojewódzki cały czas obejmował swą towarzyszkę w talii, jakby chciał podkreślić, że tego wieczora jest z nim. Ale i ona odwzajemniała jego uściski i ewidentnie sprawiało jej to dużą radość - tak nocne wyjście Wojewódzkiego z finalistką "Top Model" komentowało "Twoje Imperium". Czy domysły tygodnika się potwierdzą, pokaże czas.

Małgorzata Kożuchowska to piękna kobieta. Nie na wszystkich zdjęciach aktorka wypadła jednak korzystnie... Zobaczcie więcej w naszej galerii zdjęć poniżej!

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE