Anna Mucha i Basia Kurdej-Szatan drinki zagryzały kiełbasą

i

Autor: papara18 Anna Mucha i Basia Kurdej-Szatan drinki zagryzały kiełbasą

Znane aktorki ostro imprezowały do rana!

Nocne życie artystek: Kurdej-Szatan i Mucha drinki zagryzały kiełbasą!

2023-02-13 5:30

Nie ma wątpliwości, że polskie gwiazdy wiedzą, jak celebrować życie. Barbara Kurdej-Szatan (38 l.) i Anna Mucha (43 l.) noc z soboty na niedzielę spędziły przy barze. Aktorki w towarzystwie swoich przyjaciół świętowały udaną premierę sztuki, wznosząc toasty do białego rana, a trunki zagryzając... kiełbasą.

W sobotni wieczór Ania i Basia bawiły publiczność warszawskiej Sceny Relax. Tam obie wystąpiły w premierowym spektaklu „O mało co”. Jadnak właściwe występy zaczęły się  dopiero potem. Artystki znalazły sobie wygodną miejscówkę przy teatralnym barze. Postanowiły same się nagrodzić za udany występ, nie żałując sobie drinków, które od czasu do czasu zagryzały... kiełbaskami.

Najwyraźniej Basia i Ania bardzo się lubią, bo nie brakowało im tematów do dyskusji, która trwała do blisko trzeciej rano. Wtedy to Kurdej-Szatan z bukietem kwiatów na przegubie odjechała taksówką, a Mucha z grupką przyjaciół i ukochanym Jakubem Wonsem (41 l.) ruszyła pieszo w dalsze tournée po mieście, które skończyło się w popularnym fast foodzie.  Najwyraźniej kiełbasa to za mało po takim wieczorze.

Obie panie, jak widać, mimo iż od ponad roku nie grają już razem w „M jak miłość”, ciągle się przyjaźnią i uwielbiają przebywać w swoim towarzystwie.

Jeśli chcecie zobaczyć jak Ania i Basia balowały, koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii! Mają dziewczyny zdrowie!

Kurdej-Szatan nie wiedziała nawet co kręci! Nowy mąż grubo ją podsumował na planie Domek na szczęście - WIDEO, ZDJĘCIA
Sonda
Lubisz Basię Kurdej-Szatan?

Filip Rudanacja z Radia ESKA rozmawia ze znaną pisarką o związkach, przyjaźni damsko-męskiej i seksie.

Posłuchaj nowego podcastu Gabrieli Gargaś!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają