Uczcili pamięć po Piotrze Woźniaku-Staraku

i

Autor: Adamus/Super Express

Rocznica śmierci

Kwaśniewscy w miejscu tragicznej śmierci Woźniaka-Staraka. Były prezydent wspiera Agnieszkę [ZDJĘCIA]

2022-08-19 19:55

Bliscy Piotra Woźniaka-Staraka (†39 l.) uczcili trzecią rocznicę jego tragicznej śmierci. Tłumnie stawili się w Fuledzie na Mazurach i po zachodzie słońca wypłynęli na jezioro. Dokładnie w miejscu, w którym znaleziono ciało producenta filmowego, wypuścili na wodę wieńce i lampiony. Wzruszoną wdowę Agnieszkę Woźniak-Starak (44 l.) wspierał sam Aleksander Kwaśniewski (68 l.) z żoną Jolantą (67 l.).

W czwartek minęły trzy lata od wypadku, w którym zginął mąż gwiazdy TVN. Agnieszka Woźniak-Starak przyleciała na Mazury prosto z Sopotu, gdzie przez dwa dni prowadziła muzyczny festiwal swojej stacji. Razem z nią do rezydencji Staraków pod Giżyckiem zjechał prawdziwy tłum bliskich rodzinie osób.

Rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

Pierwsi goście zjawili się już przed południem. Do Fuledy docierali helikopterami. Najpierw zbierali się przy grobie Piotra, a potem skrywali w willi. Dopiero o godz. 19, gdy na miejscu byli już wszyscy, przyjaciele i rodzina zmarłego wypłynęli na jezioro. Potrzebne były aż trzy łodzie, by pomieścić wszystkich, którzy przybyli na Mazury. Na wody jeziora wypuszczono wieńce z lampionami. Przyczepiono do nich kotwice, by znicze paliły się dokładnie tam, gdzie zginął Woźniak-Starak.

Gwiazdy wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak

Wśród gości tej wzruszającej ceremonii znaleźli się m.in. aktor Wojciech Mecwaldowski (42 l.), dziennikarka Katarzyna Kolenda-Zaleska (59 l.), projektanta mody Zosia Ślotała (32 l.) i laureat Oscara Allan Starski (73 l.). Zaskoczeniem była obecność byłej pary prezydenckiej – Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich. Nad gośćmi czuwała matka producenta Anna Woźniak-Starak (71 l.). Po wzruszającej uroczystości na jeziorze przy grobie Piotra zaczęło się czuwanie. Większość gości została na noc w domu Staraków.

Na sierpień wypadają dwie ważne dla Agnieszki rocznice. Gdyby jej mąż żył, świętowaliby właśnie szóstą rocznicę ślubu. Niestety, zamiast radosnego święta Agnieszka może jedynie wspominać ukochanego na jego grobie. Na szczęście, jak widać, ma ogromne wsparcie mnóstwa przyjaciół.

Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądała ceremonia:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE