Kwitnie nowa przyjaźń w show-biznesie. Dzieci gwiazd już trzymają się za rączki!

2021-05-28 20:05
Kwitnie nowa przyjaźń w show-biznesie. Dzieci gwiazd już trzymają się za rączki!
Autor: Instagram Kwitnie nowa przyjaźń w show-biznesie. Dzieci gwiazd już trzymają się za rączki!

W polskim show-biznesie szykuje się nowa wielka przyjaźń! Szczegóły tej relacji odkryła Marina Łuczenko (32 l.), która pokazała niezwykłe zdjęcie. Skradło ono serce nie tylko internautów, ale również Ani Lewandowskiej (33 l.).

Nie jest tajemnicą, że obie panie od lat się przyjaźnią. Nic dziwnego, w końcu ich mężowie Wojeciech Szczęsny (31 l.) i Robert Lewandowski (33 l.) są czołowymi piłkarzami i obie rodziny prowadzą podobny tryb życia. Co prawda, dzieli ich wiele kilometrów, ale w dzisiejszych czasach to żadna przeszkoda. Teraz jednak przyjeciele mieli okazję spędzić ze sobą trochę czasu, bowiem sportowcy wraz ze swoimi rodzianmi są w Opalenicy na zgrupowaniu kadry.

ZOBACZ: O tym ZDJĘCIU Mariny i Lewandowskiej nie wiedział nikt. Teraz trafiło do sieci

Rodzinna sielanka

To znakomity moment, żeby piłkarze połączyli ciężką pracę z czasem spędzonym z bliskimi, dla których na co dzień nie mają zbyt wiele czasu. Ania i Robert zabrali ze sobą oczywiście swoje dwie córeczki Klarę (4 l.) i roczną Laurę. Dla dziewczynek jest tam prawdziwy raj, bo organizatorzy zadbali o świetne atrakcje dla najmłodszych członków rodzin sportowców. Trenerka chętnie pokazuje jak wspólnie spędzają czas w Opalenicy. Ma jeszcze jeden powód do radości. Może spędzić trochę czasu z przyjaciółką.

Dzieci Łuczenko i Lewandowskiej trzymają się za rękę

Marina Łuczenko również przyjechała wspierać męża w przygotowaniach do Euro 2020, któremu kibicuje syn Liam (3 l.). Chłopczyk z wypiekami na twarzy obserwuje treningi piłkarzy. Okazuje się, że podbnie robi Klara. Marinie udało się nagrać filmik, jak ta dwójka stoi przy siatce boiska i trzyma się za ręce. Widok jest uroczy. Widać, że dzieciaki bardzo się lubią i świetnie spędzają ze sobą czas. Lewnadowska również była zachwycona tym obrazkiem i chętnie wrzuciła go na swojego Instagrama. Może to początek nowej, wielkiej przyjaźni w show-biznesie, bo zapewnie dzieci znanych rodziców od niego nie uciekną.

Kwitnie nowa przyjaźń w show-biznesie. Dzieci gwiazd już trzymają się za rączki!
Autor: Instagram Kwitnie nowa przyjaźń w show-biznesie. Dzieci gwiazd już trzymają się za rączki!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE