Lans gwiazd na pokazie Zienia: Kto wyglądał najlepiej, a kto najgorzej?

2013-05-15 13:52

Czy istnieje lepsza okazja do lansu niż pokaz mody czołowego polskiego projektanta? Oczywiście, że nie i gwiazdy to doskonale wiedzą, dlatego we wtorek, 14.05.2013, tłumnie przybyły na pokaz Zienia! Siwiec, Rozz, Felicjańska czy Pazura - właśnie te gwiazdy lansowały się wczoraj na salonach! Oceń, która z nich wyglądała najlepiej, a która najgorzej!

Za nami jedna z najważniejszych imprez sezonu, czyli pokaz najnowszej kolekcji Macieja Zienia. Dlaczego "jedna z najważniejszych"? Bowiem Zień uważany jest za czołowego polskiego projektanta i ulubieńca gwiazd. Dla niego nawet Doda robi wyjątek i pojawia się na jego pokazach, a to przecież już zaszczyt!

>>> Gwiazdy pokazują nogi! Które są najzgrabniejsze?

>>> NAJSEKSOWNIEJSZE GWIAZDY: Doda POKONAŁA Edytę Górniak!

Co ciekawe, tym razem Dody nie było, ale za to mogliśmy zobaczyć Natalię Siwiec (zauważyliście, że tam gdzie jest Siwiec, to nie ma Dody?), żonę Pazury - Edytę, prawie byłą żonę Adamczyka - Kate Rozz, no i oczywiście Ilonę Felicjańską czy Joannę Horodyńską.

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak gwiazdy prezentowały się na pokazie. Oceniajcie, która z nich wyglądała najlepiej i najgorzej!

Zobaczcie też materiały wideo z pokazu:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE