Lara Gessler narzeka na znane nazwisko

i

Autor: AKPA Lara Gessler narzeka na znane nazwisko

Lara Gessler narzeka na nazwisko i znaną matkę. Przez Magdę Gessler nie ma w życiu lekko...

2022-06-29 14:00

Wydawać by się mogło, że Lara Gessler (33 l.) jako córka Magdy Gessler (69 l.) ma życie usłane różami. Jak jednak wyznała, znane nazwisko jest dla niej obciążeniem i niesie ze sobą wiele strat. - Masz zawód córka, choćbyś cokolwiek nie zrobił, jakiegokolwiek tytułu naukowego nie miał, to w ogóle nie ma znaczenia, bo wszystko się wydaje banalne wobec czegoś, co zna szeroka Polska - powiedziała w programie Magdy Mołek (46 l.)

Lara Gessler gościła w ostatnim odcinku internetowego programu Magdy Mołek. Podobnie jak jej znana mama, ona także poszła w gastronomię, co niestety wywołało lawinę nieprzychylnych komentarzy. W pewnym momencie wyznała, że znane nazwisko niesie ze sobą sporo strat. - Straty… No straty są, straty są spore, bo straty przede wszystkim dotyczą założeń, czyli znowu dotyczą tego, co ludzie lubią myśleć. Ludzie mają wyobrażenie, że kiedy masz taką mamę jak ja, to żyjesz jak na dworze królewskim. To znaczy nie musisz pracować, nie musisz nic robić. Ktoś mi jakiś czas temu napisał: „Boże, to ty pracujesz?” Tak jakby: „Ale po co?”. Ja mówię, naprawdę zaskakujące jest to w ogóle pytanie - wyznała.

Zobacz: Magda Gessler była złą matką? Przykre słowa Lary Gessler. Co tam się działo?!

- Jeśli w rodzinie jest osoba znana z szerokich mediów, bo tak to trzeba nazwać, to cokolwiek ty robisz, jeśli to nie jest przeznaczone dla szerokiej publiczności, jest to bez znaczenia, jest to niewystarczające. Tak jakby każdy miał chcieć być w tych samych mediach. No po prostu jest tu bardzo dużo niesprawiedliwego traktowania bez ciekawości ludzkiej, bo to jest tak, że oni po prostu sobie zakładają, a dobra, czyli robi to samo, to jej matka załatwiła, to coś tam. Po prostu jest bardzo dużo w tym niesprawiedliwości bez tej ciekawości właśnie. Brakuje mi tutaj przychylności interpretacji i w ogóle ciekawości - dodała Lara Gessler.

Zobacz: Magda Gessler nie pomaga dzieciom? Słowa jej córki dają do myślenia

Lara w przeciwieństwie do Magdy, nie zdecydowała się na telewizyjną karierę. Zamiast tego, skupia swoich fanów w internecie. - Telewizji bardzo unikałam i to był dość świadomy wybór, a raz się złamałam i to był dobry pomysł. Mówię o „Ameryce Express”. Zbudowałam sobie dużą tarczę jako osoba o niekomercyjnej urodzie i tak dalej. Wiedziałem, że ta telewizja mnie nie interesuje z tego tytułu, że telewizja daje ci - jak to nazywam - rozpoznawalność warzywniakową, to znaczy to, że po prostu ludzie zaczepiają cię na ulicy, nie mają pojęcia, co ty robisz. Tak w ogóle to ich wcale nie obchodzisz, ale chcą sobie z tobą zrobić zdjęcie, bo jesteś znanym człowiekiem - dodała.

Lara Gessler narzeka na nazwisko

To jednak nie koniec, jeśli chodzi o znane nazwisko... Tutaj Lara nawiązała ponownie do swojej mamy. - Jeśli chodzi o szkody, które robi nazwisko Gessler, to przede wszystkim absolutnie wykreśla przychylność interpretacji. Totalnie. W sensie jest negatywna. Masz zawód córka, choćbyś cokolwiek nie zrobił, jakiegokolwiek tytułu naukowego nie miał, to w ogóle nie ma znaczenia, bo wszystko się wydaje banalne wobec czegoś, co zna szeroka Polska - dodała.

Magda Gessler z dziećmi: 

Pożar domu syna Magdy Gessler, Tadeusza Mullera
Sonda
Powstanie film o Magdzie Gessler. Czy to dobry pomysł?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE