Magda Gessler była złą matką? Przykre słowa Lary Gessler. Co tam się działo?!

2022-06-04 5:30

Dziś Magda Gessler (69 l.) jest wspaniałą babcią. Ale, jak ujawnia jej córka, wcale nie była taką matką. Lara Gessler (33 l.) po raz pierwszy tak szczerze opowiedziała o swoim dzieciństwie bez mamy. – Dzieci były dla niej na doczepkę – mówi wprost młoda Gessler. Padły przykre słowa...

Magda Gessler jest lepszą babcią niż matką

i

Autor: Gałązka/AKPA Magda Gessler jest lepszą babcią niż matką

Mogłoby się wydawać, że córka Magdy Gessler, Lara Gessler, dorastała jak w bajce. Sama przyznaje, że w latach 90. jej rodzice żyli w luksusach znanych innym tylko z „Dynastii”. Ale co z tego, skoro Magda Gessler po rozstaniu z mężem zostawiła swoje dzieci. Lara Gessler brutalnie szczerze opowiedziała o tym w najnowszym wywiadzie.

 – Moi rodzice się rozstali, gdy ja miałam niecałe dziewięć lat. To znaczy... rozstali... Moja mama wyszła z domu. Po prostu. Ja zostałam z moim tatą, z Tadkiem, pierwszym synem mojej mamy. Zostaliśmy sami – wyznała Lara Gessler w podcaście „Tak mamy”.

Magda Gessler - czy była dobrą mamą?

Magda Gessler sama również nie ukrywa, że macierzyństwo nie było dla niej. Lara też tak stwierdza…

– Moja mama jest tak zachłyśnięta życiem, że jest trochę tak, że te dzieci były dla niej zawsze skutkiem ubocznym tego życia. (...) I to życie gdzieś tam jest dla niej tak ważne, że dzieci były trochę na doczepkę – oceniła Lara Gessler.

ZOBACZ TAKŻE: Gessler o seksie w ciąży! Zdradza, czy z mężem oddają się miłosnym uniesieniom

Lara Gessler szczerze o relacji z mamą Magdą Gessler

Na szczęście dziś restauratorka nadrabia z dziećmi czas, który zaniedbała. I stara się być najlepszą babcią na świecie dla małej Neny (1,5 r.), córki Lary. 

– To się teraz zmieniło, jak mama jest już starsza. Przez to, że nie miała idealnych relacji ze swoimi rodzicami, a zawsze miała superrelacje z dziadkami, zawsze pozycjonowała się tak, że będzie superbabcią. Więc teraz ma do tego pole i bardzo o to dba – cieszy się Lara i dodaje: – Mam wrażenie, że ona nigdy sobie nie obiecywała za wiele po swoim macierzyństwie. Mamy dużo fajniejsze kontakty teraz. Oczywiście mieliśmy je super, kiedy rodzice byli razem. Ale potem ona się z tego macierzyństwa wyłączyła… - mówi córka Gessler.

Co sądzicie o wyznaniu Lary Gessler na temat swojej mamy? Dajcie nam znać w komentarzu pod tekstem.

Sonda
Co sądzicie o słowach Lary Gessler o mamie?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki