Gessler o seksie w ciąży! Zdradza, czy z mężem oddają się miłosnym uniesieniom

i

Autor: akpa

Gessler o seksie w ciąży! Zdradza, czy z mężem oddają się miłosnym uniesieniom

2022-05-21 17:52

Lara Gessler (33 l.) spodziewa się drugiego dziecka. Jak sama mówi, czuje się wspaniale i nadal jest bardzo aktywna, mimo że ciążowy brzuszek jest już dość spory. Teraz postanowiła zdradzić, czy w stanie błogosławionym uprawia seks!

Lara Gessler prawie dwa lata temu urodziła córeczkę Nenę. Cała rodzina oszalała na punkcie uroczej dziewczynki. Znana babcia, Magda Gessler, odwiedza ją gdy tylko może, chociaż przy tak napiętym grafiku gospodyni "Kuchennych rewolucji" nie jest to proste. Jednak Lara i jej mąż Piotr Szeląg sami dużo podróżują i są w ciągłym ruchu. Córka restauratorki nadal też dużo pracuje. Na szczęście w ciąży czuje się wspaniale, więc nie musi zwalniać tempa.

Czy Gessler planuje poród naturalny?

Lara postanowiła zaspokoić ciekawość swoich fanów i odpowiedziała na ich pytania na Instastories. Jedno z nich dotyczyło porodu. Internautka chciała wiedzieć, czy Gessler rodziła Nenę naturalnie. "Tak. Bardzo zależało mi na porodzie naturalnym, bez znieczulenia. To się udało dzięki wspaniałej położnej i okolicznościom", wyjaśniła Lara. Można się zatem spodziewać, że również drugie dziecko będzie chciała urodzić siłami natury. Tym bardziej, że celebrytka czuje się znakomicie i jak na razie ciąża przebiega prawidłowo.

"Choć mam dużo mniej czasu, żeby o niej myśleć i ją celebrować", dodała.

Seks w ciąży

Lara w ciąży uprawia seks

Kolejne pytanie dotyczyło dość intymnej sprawy, jaką jest seks. Jednak Gessler nie miała żadnych oporów, żeby opowiedzieć, jak u niej wygląda kwestia miłosnych uniesień, mimo że jest w zaawansowanej ciąży:

"Jeśli nie ma żadnych medycznych przeciwwskazań i obie strony mają ochotę, to oczywiście! Seks to element bliskości wzajemnej i samoakceptacji, okazywania miłości i radzenia sobie z napięciami dnia codziennego. Rodzice to podwalina rodziny, trzeba o bliskość dbać. Wszystko z wzajemnym szacunkiem i zrozumieniem".

Lara Gessler

i

Autor: Instagram Lara Gessler
Sonda
Lubisz Larę Gessler?