Lara Gessler właśnie urodziła! Znamy imię i płeć dziecka

i

Autor: Instagram Lara Gessler właśnie urodziła! Znamy imię i płeć dziecka

Wiadomość z ostatniej chwili!

Lara Gessler właśnie urodziła! Znamy imię i płeć dziecka

2022-09-12 17:01

Lara Gessler i Piotr Szeląg w poniedziałek (12 września) po raz drugi zostali rodzicami. Szczęśliwa mama pochwaliła się w sieci zdjęciem ze szpitala, na którym widać maleństwo. Córka Magdy Gessler zdradziła też, jakiej płci jest maluszek oraz jakie wybrała dla niego imię. Fani natychmiast ruszyli z gratulacjami!

Lara Gessler z mężem po raz pierwszy zostali rodzicami w październiku 2020 roku, gdy na świat przyszła ich córeczka Nena. Zakochani z ekscytacją oczekiwali przyjścia na świat drugiego dziecka. Celebrytka dzieliła się w sieci intymnymi zdjęciami z ciążowych sesji. Rodzice poznali płeć swojego kolejnego dziecka już kilka miesięcy temu, jednak zdecydowali zachować tę informację dla siebie. 

W poniedziałek tuż po godzinie 15 Lara Gessler poinformowała na swoim Instagramie, że nastąpiło szczęśliwe rozwiązanie. Celebrytka rodziła w Szpitalu Specjalistycznym imienia Świętej Rodziny, tym samym który wybrały m.in. Agnieszka Kaczorowska, Zofia Zbrorowska czy Ida Nowakowska. Córka Magdy Gessler z mężem powitali na świecie synka. Lara zdradziła też, jakie imię wybrali dla chłopca.

- Jest! Bernard Gessler - Szeląg - poinformowała dumna mama.

Zobaczcie zdjęcie niżej. 

Gratulujemy szczęśliwym rodzicom i życzymy zdrowia dla maluszka i mamy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE