Lenka Klimentova, Jan Kliment

i

Autor: AKPA / Telus

Młoda mama w ogniu krytyki

Lenka Klimentova rozzłościła fanów. "Trzymasz syna jak worek ziemniaków!"

2022-12-12 17:32

Kilkanaście dni temu Lenka Klimentova (33 l.) została mamą. Tancerka, która nie mogła doczekać się, aż jej pociecha przyjdzie na świat, publikuje w sieci sporo treści związanych z synem. Ostatnie wideo, które dodała na Instagramie, nie wszystkim jej fanom przypadło do gustu. "Trzymasz syna jak worek ziemniaków" - besztają ją.

Lenka Klimentova i Jan Kliment (48 l.) wkroczyli w nowy etap swojego związku. Po kilku latach małżeństwa nadszedł czas na rodzicielstwo. Od kilkunastu dni taneczna para dni skupia całą swoją uwagę na synku. Mały Cristian, który przyszedł na świat na początku grudnia, zdążył zadebiutować na instagramowym koncie znanej mamy. Lenka, która chyba zamierza szybko wrócić do sylwetki sprzed ciąży, zaczęła już nawet tańczyć. Jedno nie spodobało się części jej fanów.

Lenka Klimentova rozzłościła fanów. "Trzymasz syna jak worek ziemniaków!"

- Nasz pierwszy taniec. I od razu świąteczny - napisała Lenka pod nagraniem, który opublikowała w niedzielne popołudnie.

Choć wideo jest radosne, widać także, że macierzyństwo uskrzydla gwiazdę, jej zachowanie nie spodobało się obserwatorom. Niektórzy uznali, że Lenka źle trzyma na rękach pociechę, porównując sposób, w jaki nosi chłopca, do... dźwigania worka ziemniaków.

- Dziewczyno, pomyśl o jego główce. Poczytaj, co się dzieje z mózgiem dzieciątka w chwili takich "tańców", trząsów.

- Chyba większość patrzy na telepiącego się niemowlaka...

- Twój syn ma tydzień, a potrząsasz nim jak workiem ziemniaków. Poczytaj o zespole dziecka potrząsanego - grzmią.

Tancerka nie zdecydowała się odpowiedzieć na powyższe uwagi. Być może zrozumiała, że powinna trzymać małego synka bliżej ciała, obiema rękoma, by usztywnić jego delikatne jeszcze kości. Niemniej, wiele osób było zachwyconych przepełnionym radością nagraniem. O pozostawienie komentarza pokusiła się nawet Agata Młynarska (57 l.), która stwierdziła, że Cristian będzie miał wesołe życie.

Też tak uważacie?

Sonda
Podoba Ci się imię, jakie wybrali dla swojego dziecka Klimentowie?
Nasi Partnerzy polecają