Hadid, Dicaprio

i

Autor: AP, Shutterstock Hadid, Dicaprio

Gwiazdor jednak zakochany?!

Leonardo DiCaprio sekretnie zakochany w 28-latce?! Kilka szokujących znaków

2023-03-14 9:48

To nie do wiary! Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Leonardo DiCaprio (49 l.) i Gigi Hadid (28 l.) są dla siebie stworzeni. Para rozstała się przed miesiącem, jednak gwiazdy znów regularnie widywane są razem. Spędzili ze sobą nawet noc po rozdaniu Oscarów 2023!

Leonardo DiCaprio zakochany na poważnie w Gigi Hadid? Raz po raz pojawiają się w tych samych miejscach. Plotki narastają!

Bardzo trudno nadążyć za życiem miłosnym Leonardo DiCaprio (49 l.). Gwiazdor łączony jest z coraz to nowymi pięknościami, a wszystkie są modelkami. Teraz jednak wiele wskazuje na to, że gwiazdor "Titanica" zakochał się po uszy. Kilka tajemniczych znaków wskazuje dobitnie na to, że aktor i Gigi Hadid (28 l.) są dla siebie stworzeni. Para rozstała się przed miesiącem, jednak gwiazdy znów regularnie widywane są razem. Spędzili ze sobą nawet noc po rozdaniu Oscarów 2023! Pojawili się na imprezie zorganizowanej przez Beyoncé i Jaya-Z w Chateau Marmot. Wcześniej jedli w tej samej restauracji w Mediolanie i bawili się na pewnej imprezie. Przypadek? Fani Gigi i Leo tak nie sądzą!

Cztery kochanki w parę tygodni? Leonardo DiCaprio nie zwalnia tempa, ale raz po raz wraca do 28-latki

Od rozstania z Gigi Hadid minęło kilka tygodni, w ciągu których gwiazdor "Titanica" spotykał się z co najmniej trzema innymi pięknościami, takimi jak Eden Polani (19 l.) czy Victoria Lamas (23 l.), a nawet Maya Jama (28 l.). Teraz jednak aktor i Gigi Hadid widziani byli na wspólnej kolacji w Mediolanie. Może gwiazdorowi zaczęły się już po prostu mieszać kochanki? Jedno jest pewne - zachowanie Leo jest tajemnicze i pozostaje czekać na rozwój tych szokujących wydarzeń!

Sonda
Która z nominowanych produkcji powinna dostać Oscara za najlepszy film?

QUIZ. Czy znasz teksty piosenek weselnych? Od 8/10 zaczyna się impreza!

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst. "Hej dziewczyno, spójrz na misia / On przypomni, przypomni chłopca Ci / Nieszczęśliwego białego misia / Który w oczach ma tylko..."
Ranking gwiazd, które są EKO [DiCaprio, Pitt, Portman] | ESKA XD - Hotplota #12
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany