Kogo ominie zaszczyt?

Sensacje na liście gości na ślub Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego?! Izabella Krzan się wygadała

2023-09-19 12:59

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski już w zeszłym roku się zaręczyli. Narzeczeni dzielą mieszkanie, razem też pracują i... podróżują po świecie. Wszyscy z niecierpliwością czekają na ślub gwiazd TVP. Mówi się, że uroczystość odbędzie się w przyszłym roku. Emocje wzbudza lista gości na ślub Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Kto się na niej znajdzie, a kogo ten zaszczyt ominie? Na ten temat niespodziewanie wygadała się Izabella Krzan, koleżanka narzeczonych z TVP. Czy będą sensacje na liście ślubnych gości?

Ślub Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Kto na liście gości?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski początkowo ukrywali swój związek. Obydwoje zanim się poznali, byli w długoletnich związkach małżeńskich - gwiazda "M jak miłość" 15 lat temu poślubiła Marcina Hakiela, a prezenter TVP przez 24 lata był mężem Pauliny Smaszcz. W końcu jednak Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie ogłosili, że są parą, a potem poinformowali świat o swoich zaręczynach. Mimo że miały one miejsce jeszcze w 2022 roku, to na razie ślubu ani widu, ani słychu. Wiele wskazuje na to, że w końcu powiedzą sobie "tak" w przyszłym roku. Na pewno już teraz rozmyślają nad tym, kto znajdzie się na liście gości ślubnych. Czy zaproszenia dostaną Marcin Hakiel i Paulina Smaszcz? Co z kolegami i koleżankami z TVP? Niespodziewanie wygadała się na ten temat Izabella Krzan, która także pracuje w telewizji publicznej.

Izabella Krzan o liście gości na ślub Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Państwo młodzi zawsze mają mnóstwo dylematów przy zapraszaniu gości ślubnych. Co z wujkiem Władkiem z Łowicza? Czy zapraszać znajomych rodziców? A kolegów z pracy? Zaprosić kuzynkę Dorotę z Lęborka? - tego typu pytania towarzyszą każdej parze szykującej się na ślub. Izabella Krzan, która zna i Kasię Cichopek, i Macieja Kurzajewskiego, i pracuje z nimi w TVP, wcale nie jest pewna tego, że dostanie zaproszenie! Jej brak podczas ceremonii dla wielu fanów byłby sensacją. Z drugiej strony modelka podkreśla, że nie żyje prywatnym życiem Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. - Nie wiem, czy byłabym na liście gości. Życzę im dużo szczęścia - zaznaczyła Izabella Krzan. Ciekawe, jakie sensacje zobaczymy na liście gości najsłynniejszej pary TVP... Na pewno ktoś poczuje się pominięty!

Historia miłości Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego
Listen on Spreaker.