Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski potwierdzają związek! Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny... M I Ł O Ś Ć

i

Autor: AKPA/Piętka

To już koniec spekulacji!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski potwierdzają związek! "Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny... MIŁOŚĆ"

2022-10-07 21:22

Katarzyna Cichopek swoje 40. urodziny postanowiła świętować z rozmachem. Wybrała do tego wyjątkowe miejsce! Aktorce w słonecznym Izraelu, jak się okazało, towarzyszył także ktoś specjalny. Jeśli byliście już gotowi włożyć plotki o rzekomym romansie Macieja Kurzajewskiego (49 l.) i aktorki między bajki, to może Was zaskoczyć. Prezenter i aktorka zapozwali do wspólnej fotografii z wakacji, przy okazji obwieszczając światu swoją miłość. Czy to efekt złośliwych komentarzy byłej żony dziennikarza?

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek ogłosili, że są parą. Razem świętują 40. urodziny aktorki w Izraelu

Plotki o romansie, jaki miał łączyć Katarzynę Cichopek oraz Macieja Kurzajewskiego, miały krążyć po korytarzach TVP już od jakiegoś czasu. Swoje trzy grosze dorzucił tu także Marcin Hakiel, który w słynnym już wywiadzie dla "Miasta Kobiet" dobitnie podkreślał, że wolność, o jaką miała poprosić go była już obecnie żona, "miała mieć imię". Na głowę aktorki posypały się wtedy prawdziwe gromy!

Dziś jednak sytuacja pomiędzy byłymi małżonkami zdaje się być odpowiednio załagodzona. Parze udało się uniknąć medialnej wojny, a także polubownie podzielić majątek, jaki zgromadzili przez lata małżeństwa. Sfinalizowany niedawno rozwód tancerza i Katarzyny Cichopek otworzył także nowe drzwi do kolejnych rozdziałów ich życia. Marcin Hakiel od jakiegoś czasu był już zresztą widywany w towarzystwie nowej partnerki, z którą udali się m.in. na wakacje do Zakopanego.

Kiedy tancerz układał sobie życie na nowo, trudno było nie współczuć Katarzynie Cichopek, która zdawała się zostawać z niczym i mieć nieco mniej szczęścia w miłości, niż jej były mąż. Nic jednak bardziej mylnego! Aktorka, która podkreślała, że "jej serce jest pełne miłości", może już oficjalnie obdarowywać nią swojego partnera z "Pytania na śniadanie".

Aktualnie aktorka udała się świętować swoje 40. urodziny do słonecznego Izraela, którego tajemnice i zakątki pokazuje jej właśnie Maciej Kurzajewski. Nie wszyscy podzielali jednak szampański nastrój Katarzyny Cichopek. Pod wakacyjnymi ujęciami gwiazdy pojawiły się osobliwe życzenia od byłej żony prezentera. Paulina Smaszcz-Kurzajewska w dosadnych słowach skomentowała, że choć ma nadzieję, że aktorka odnajdzie szczęście u boku Kurzajewskiego, to radzi jej uważać, bo... "kłamcy się nie zmieniają". Ostro!

Tym samym wydało się, że w urodzinowej wyprawie Cichopek towarzyszy nie kto inny, jak właśnie Kurzajewski. Być może uznali więc, że nie ma już sensu zatajać prawdy. Opublikowali wspólne zdjęcie! Oboje szeroko uśmiechają się na nim do obiektywu. Aktorka pamiątkowe zdjęcie opatrzyła wymownym podpisem.

Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny... M I Ł O Ś Ć ❤️ Pozdrawiamy z Izraela ? - gratulujemy!

Jak przez lata i kolejne role zmieniała się Katarzyna Cichopek? Zobacz zdjęcia gwiazdy z różnych lat w naszej galerii poniżej!

Sonda
Czy uważasz, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pasują do siebie?
Cichopek i Kurzajewski są dobrani w kuchni
Nasi Partnerzy polecają