Przypomina mamę?

Oliwia Bieniuk odsłoniła brzuch na drugiej premierze filmu „Ania”. Fani nie kryją zachwytu

2022-10-07 18:06

Oliwia Bieniuk (20 l.) mocno zaangażowała się w promocję filmu „Ania”. W ostatnich dniach uczestniczyła w dwóch pokazach przedpremierowych, na każdym prezentując się w innej stylizacji. Podczas pokazu w Gdyni postawiła na kreację odsłaniającą brzuch, co wywołało mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Premiera filmu "Ania"

7 października do kin w całej Polsce trafił film o Ani Przybylskiej (†35 l.). Wcześniej, przez dwa dni, bliscy zmarłej aktorki uczestniczyli w pokazach przedpremierowych dokumentu, zarówno w Warszawie, jak i w Gdyni. Podczas tego pierwszego, Oliwia wyglądała niemalże identycznie jak jej mama na swoim ostatnim publicznym wyjściu. W rozmowie z nami, najstarsza pociecha Ani wyznała, jak odbiera film i czego mogą spodziewać się widzowie. - Jest dużo smutku, wzruszenia, bo to nie jest historia, która kończy się dobrze. Uważam, że jest przepięknie zrobiony. To była taka moja spowiedź, długa, szczera rozmowa jak zapamiętałam mamę. To była najszczersza rozmowa w moim życiu. Ciężko mi przypominać sobie wspomnienia, bo to było bardzo dawno. To nie jest łatwy temat - usłyszeliśmy.

Oliwia Bieniuk odsłania brzuch na premierze filmu

6 października rodzina zmarłej aktorki uczestniczyła w jeszcze jednym pokazie filmu, tym razem w ukochanej przez nią Gdyni. Oliwia postanowiła zmienić styl i pozowała w dopasowanej czarnej sukience, która odsłaniała jej brzuch. W komentarzach dominują pozytywne reakcje. „Przepiękna”, „Piękna”! Trudno się z nimi nie zgodzić. Szymon Bieniuk (16 l.) w rozmowie z "Super Expressem" pokusił się o stwierdzenie, że Oliwia bardzo przypomina ich zmarłą mamę i mogłaby ją zagrać w filmie fabularnym. - Nie zastanawiam się nad tym, nie znam się na polskim show-biznesie, więc nie wiem, która aktorka mogłaby zagrać mamę, ale może Oliwia mogłaby ją zagrać? - usłyszeliśmy. 

Oliwia Bieniuk szokuje na premierze filmu o zmarłej mamie. Wygląda jak Ania Przybylska
Sonda
Oliwia Bieniuk jest twoim zdaniem bardziej podobna do taty, czy mamy?